bugün

Toplumumuz için Kötüye işaret.

kadının giyimini, yaşam tarzını, iş hayatındaki yerini, yapması gerekenleri kadından çok erkeklerin konuşması ve karışması hatta bizzat müdahale etmek istemesi durumu. Kadınların buna sessiz kalıp boyun eğmesini ayrıyeten kınıyorum.

Kadınları sınıflandırma ihtiyacı duyan, artık sokakta sevgiliyle el ele gezilmesine müsade etmek istemeyen, her türlü yeniliğe karşı çıkan zihniyetide kınıyorum.

Ülkemden nefret etmeye başladım. Bu kadar sığ düşünen, aptal olma yarışına giren insanları görmekten utanıyorum.

Pavyona gidip bir kadınla ancak parasıyla sevişebilen dalyarakların, sağda solda anlattıklarını efsaneleştirip yeni dalyaraklar türemesine sebep olan, buna göz yuman ve alet olan herkesi kınıyorum.

Kadını seks objesi gören arkadaşlarımı eleştirmekten, tartışmaktan sıkıldım. Bir ara sözlükte de yazdım; kın kın kınamaktan bir hal oldum.

(bkz: kadınlara meta gözüyle bakmanın hafifliği)

M. Akif Ersoy'un 'medeniyet dediğin açmaksa bedeni, desene hayvanlar bizden daha medeni' sözünü ayaklar altına alıp, ezmek istiyorum. Medeniyeti götünden anlayan, etek giyen herkesi orospu ilan edebilecek arkadaşların sorununu anlamış değilim hala. Kaynağınız mehmet akif beyler ise; onu da yanlış anlamışsınız lan.
çoğunun erkekler için giyindiğini düşünürsek, normaldir.
kadın ,hangi cins kendini beğenecek ona bakmaksızın giyinir,esas amaç beğenilmektir.
erkeklerin bunu kadından çok konuşması görecelidir, ama gerçek olan şudur, erkek tanımadığı bir kadının giyimi hakkında konuşup onu beğenirken, iş kendi yakınında bir kadına geldiği zaman okadar anlayışlı değildir.

örnek: karşı kaldırımdan geçen yırtmaçlı bir eteği güzel bir ayakkabı ile ilişkilendirmiş bayana ,üff hatuna bak taş derken, kendi sevgilisi veya başka bir yakını tarafından giyilmesi durumunda ,kıçını başını kapat bu ne ya diye dillendirebilir*.
bu yüzden türbana hayır. *
kadınların amacına ulaştığının göstergesidir.
bunda absürt birşey yok.
ne yani, erkekler genelde ''vaaay be falanca adam nasıl giyinmiş gördünmü'' diye konuşuyormu sanıyorsunuz?
(bkz: selia nın kişilik bozukluğu yaşaması)
konuşturan kadın utansındır.

siz yüz veriyorsunuz bu dna'sı bozuk evrimini tamamlayamamış türe. tanrıçalığınızın bilincinde olsanız ceketlerinin önünü iliklerler yanınızda.

bir erkek benim yanımda kadının nasıl giyinmesi gerektiğini söyleyecek olsa kafasına yıldırım düşürürüm, bütün kütüğüne söverim, parçalara ayırıp domuzlara yediririm.

yüz vermeyin. haddini bilecek herkes.
Katılmadığım başlıktır. Kadın kadınların eleştirisine maruz kalmamak için giyinir. Kadın kadınlara giyinir... Şu yönden bakın olaya önemli bir davet ve birde partneriniz var. Partneriniz sizi her türlü beğendiği için yanınızda, sizinde zaten diğer erkeklerle işiniz yok. Peki ya diğerleri diğer kadınlar? Heh işte bunu demek istiyorum. Onların bakışları, sözleri, düşünceleri önemlidir bir kadında... Bir kadın, diğer kadınlar için giyinir.
Bu saçma başlığa beden bu kadar çok yazdım bilmiyorum. Sanırım çok işsizim..