bugün

erkeğin dövmedikçe, kadının dayak yemedikçe bilemeyeceği bir hayat tecrübesi.

gidin dövün demiyorum. sakın ha. bir kadını dövmekten yana değilim. siz de yapmayın. ne zaman bir kadına vurucak gibi olsam gidip odamda asılı olan kum torbasını yumruklarım. kapımı kapatır, müziğin son sesini açar, avazım çıktığı kadar bağırırım.. bir kadını dövmek de neymiş?

ama dövdüm geçmişimde. artık 20 yaşında her gün aynı spor ayakkabıyı giyen, iett şoförüne "şurdan geçer mi" derken elli kez düşünen toy bir erkek değilim.. yaşadık bizde bir şeyler.

neyse.. kadınlar neden bu kadar zavallı ya? ya mesela bana yatakta bile tokat atsa bi kadın onun içine boşalır, o çaresizlik, o tedirginlikle terk ederim onu. yani sadece terk etmem. yusuf yusuf bırakırım. ama kadınlar,, zaten güçsüz olan kadınlar daha çok bağlanıyor.. daha çok seviyor, erkeğimmmmmm derken bile daha çok vurguluyor...

üzülüyorum ya. bu ülkenin erkeklerine demediğini bırakmıyan siz saçı fönlüler!!!!! birazcık gücünüz yok mu terk etmeye? neden bu kadar sevimsizsiniz.. kabul edin bi boka yaramayan sizlersiniz.
yanlıştır. kadın dayak yedikçe tiksinir erkekten. istisnai manyaklar kuralı bozmaz tabi, o ayrı mevzu.
eşler arasındaki bir fantazi çeşidi olabilir belki sadece bunun için evlenmişlerdir ama dışarıdan bakıldığında boşanma eşiklerine geldiğini anlarız böyle çiftlerin. aslında onlar 3. çocuğun hayalini kurmaktadır.
(bkz: karışmayın kumruların işine)
yok öyle bişey. Varsa da onlar normal olmayan kadınlardır zaten.
Bir nevi doğrudur çünkü temelinde korku vardır. bunu dinlerdede görebiliriz dinin temelide korkudur, bunu yaparsan, içersen, bakarsan, söylenirsen cehenneme gidersin gibi. kimse bunu yalanlamasın inanan herkes allahtan korkar. Uzaklaşamaz baglanırsın. Aklı hür ve cesur biri buna karşı durabilir ve dayağa tahammul edemez. ülkemizde kadınların cogu dayak yerler ama hiçbişey yapamazlar bunun nedenl korkudur, cesaret edemezler. istisnalar vardır elbet...
tabi kadın erkek egemenliği altında yaşama içgüdüsüne yenik düşmüşse, o egemenliğin olmadığı bir dünya tanımadığı için sefil tipli insanlara haketmedikleri saygı ve tutkuyu taşırlar sırtlarında.neden sırtlarında çünkü yüktür o, birine duyulan sevginin çaresizliği değil aslında. hiçbir kadında çaresiz değildir. en ufacık bir hayat aralığı, güneş ışıltısıyla yeni fotosentezler yapar. bu yeni filizler uzatarak kollarını, gerçek aşka ulaşmaya çalışır. bazıları ulaşır bazıları ulaşamadan ölür. yanındaki ölüyü göremeyen körlükte, akıl zafiyetinde, hıyarlık mertebesinin basamaklarında hızla ilerleyenlerin cinsiyeti hakkında fikir beyan etmekse gerçekten zor.
Tersini düşünürsek dayak yiyen erkek de kadına deli gibi bağlanabilir, her gün sırtına yumruğu, kafasına terliği yedikçe aşkı daha da artar, kul köle olur. Ne güzel mantık !.
(bkz: stockholm sendromu)
(bkz: sen ona hatun mu diyorsun)
(bkz: entrylerinizi beğenerek takip ediyorum msn var mı) * *
hatun kişinin mazoşist olduğunun bariz 1 göstergesi olarak kabul edilmesi gerekendir. yoksa akıl karı iş değildir.
kesinlikle doğrudur ve tecrübeyle paraleldir bunun anlaşılması. yaşamayan tabii ki bilemez ve tersini iddia eder.

şöyle ki:

tekme tokat bir dayak muhakkak kötü sonuçlara zemin hazırlar. ama en basitinden şunu tecrübe etmenizi şiddetle öneririm...
birlikte televizyon izlediğiniz bir anda;
dizi ya da filmdeki jön karakteri ortaya çıktığında biraz bekleyin, izleyin.
sonra partnerinizin kafasına bir tane yerleştirin.
'çok mu hoşuna gitti lan bakmaya doyamadın!' deyin.
partneriniz de büyük ihtimal; 'noluyo ya saçmalama hihihi.' deyip gülecektir.
biraz uzatın mevzuyu, ensesinden tutup televizyona çevirerek;
'al al hadi bak çekinme çok yakışıklı adam dimi? ne bok yersen ye aq.'
deyip bir tane daha vurun ve mutfağa gidin, sigara yakın.

akabinde partneriniz -şiddetin de etkisiyle-; 'vay be, sahipleniyo beni valla, t.şşaklarını yerim onun.' diye düşünüp
yanınıza gelmezse, size sarılıp özür dileyerek öpmezse;

gelin yüzüme tükürün keratalar...
mazoşistse doğru önermedir.
(bkz: seven sikilir siken sevilir) *
kadının mazoşistliğinden kaynaklıdır. hard seviyodur.
gereksiz ve sevimsiz olduğumuzu düşünüyorsun ama, yaptıklarımızı önemsiyorsun ki başlık açıyorsun. sen bi kaç aklı evvele rastladıysan suç tüm hanımlarda değildir. senin seçtiğin kalitesiz tiplerdedir.