bugün

kadınlar için üretilmiş onca şık modeli olmasına rağmen, zippo çakmakların kadınlar tarafından rağbet görmemesi ve tercih edilmeme nedenleridir.

-narin parmaklarını acıttığı için özellikle kış aylarında çakmağı yakamadıkları için.
gazını her doldurmaya çalıştığında kaşını gözünü yakmaya çok yakınlaştıkları için olabilir.
saçlarını yakarlar. doldururken değil, kullanırken.
kadınlar basit şeylerden hoşlanır, mesela erkekler.
erkekler de basit fakat kullanışlı şeyleri severler, mesela kadınlar.

bu durumda kadınların kibrit, erkeklerin zippo kullanmaları gayet bir nedensellik üzerine kuruludur.
yakayım derken tırnakları kırılabilir.
erkeklerin her daim sigaralarını yakma girişiminden olsa gerek. *
zippoya vericekleri parayı giyim aksesuar gibi ürünlere harcamalarından olabilir. *
henuz zengin koca bulamamislardir.
zippo çakmak diye ayırmamak lazım.kadınlar çakmak taşımazlar.her 10 dakikada bir sigaralarını yakıp bir centilmenin yakmasını beklerler.
Zippo alacak kadar paramız oldu da biz mi kullanmadık ? Hatunların Parası olunca koşa koşa gidip alacak, hatta koleksiyon yapacaktır. Ama bir arkadaşımın bıraktığı kokudan çok rahatsız olduğu için zippo yanan yerden hemen uzaklaştığını da biliyorum. Onunki özel bir durumdur tabii.
ister malzeme, ister gereç, ister aksesuar densin, zippo erkek eşyasıdır. kadının eline yakışmaz. her şey yerinde güzeldir.
erkek stiliyle kadın stilini iç içe sokan unisex trendler, satışı arttıtmak için yapılan pazarlama oyunlarından başka bir şey değildir.
hayatlarında bir kere paraya kıyıp zippo alırlar onu da erkeğe hediye ederler.
kadınlara serbest kullanım özgürlüğü veriyorum kullanın beni en pis emellerinize.
kıro gibi görünmemek için olabilir. istemem öyle bir kadın.