bugün

beğendikleri erkeğin onu gôrmezden gelmesine deli olurlar. hatta bu yolla bu kadınlara kızlara 3-4 kilo verdirebilirsinz yemeden icmeden kesilirler.
Dişlerini fırçalamamaları, ayaklarını yıkamamaları kendilarine özen göstermemeleri.
200-300 liralık hediyelerle ortadan kalkacak hareketlerdir.
istenmediklerini bir türlü anlamamaları.
her şeye tamam. hakkaten ama şu mesaja neden geç cevap veriyorsunuz? hayır ne yazacam diye mi düşünüyorsunuz acaba?
olur olmaz buzdolabını açıp seyretmeleri.

ben bunu yapan bir kadına daha rastlamadım. hayır sıkıntın ne? amacın ne? cem yılmaz'ın dediği gibi gece o dolapta bulabileceğin tek şey yarım yoğurt.

sinir ya sinir.
Cok dagnik olmalari.
soru sormadan plan yapip eşlik etmenizi istemeleri.
hayir ayip olmasin diye birşey edemiyoruz ama çok itici bir hareket, tamam bi sen biliyon, bi sen geziyon. yok yani kadınlar kendisine soru sorulmasindan hoşlanmaz falan. gayet de adam yerine konulmuş olur insan.
Bayanıs.klemeyen erkek çekiciliği (zorlarına gidiyor)
yere tükürmeleri.
gerçi bunu pislik kadınlar bile yapıyor ama yapmayın lan yalvarıyorum. hadi yaptınız ayağınızla üstüne basında okka gibi balgam kalmasın o yolda. artık kaldırımda yürürken içindeki bütün pisliklerle dışarı atılmış tükürük görmek istemiyorum.
Bu başlığa yazılabilecek tek entry (bkz: trip atan erkek) tir efenim. Kendimden biliyorum. Trip atmanın sonu yoktur. Ta ki karşınızdaki size erkek olduğunuzu hatırlatana kadar.
Çirkefce El kol hareketi ederse.
çoraplarını oturma odasına çıkarıp - bu buraya atılmaz! dediğinizde, tamam yeaaa alıcaz şimdi diyebilmeleri.

çok doluyum sözlüq:(
Burun karıştırmak.
Osurmasi. Osurmasinlar erkekler sicmasinlar da, yemek de yemesinler! Igrenciz biz allah da bizi kahretsin! Olelim biz...

Burun karistirmak dedi ya, lan sen hic mi karistirmadin burnunu jenifir lopez?! Hic mi elindeki sumugu caktirmadan kanepeye ya da artik etrafta ne varsa oraya surmedin? Sicmiyon da sen tabi? Dimi? Osurmazsin da?? Hiiaamna... siktirin gidin lan!

Manyak ettiniz insanlari burada!
10 yıl boyunca bulamasa bile adres sormaması.
kıyafete ve aksesuarlara harcadığı paraların eleştirilmesi.