bugün

kadınların karşı cinste sinir olduğu, nefret ettiği noktalardır. belki diğer erkekler de okur da, kadınların ne kadar anlaşılır şeyler istediklerini bir kez daha görürüz.

"erkeklerin bizi anlamamasına sinir oluyorum. yerçekimsiz ortamda çilek yiyim ama muz gibi olsun istiyorum ama bunu bile beceremiyorlar."
erkeklerin halısaha maçlarına gitmelerini hiçbir kadın sevmez maç izlemekte dahil.
herkesin ortasında gereksiz bir sebep yüzünden dayılanmaları.
Kuzenini bile kıskanmaya çalışmaları.
sakız çiğnemeleri.
Yavaşça sokak ortasında pantolonlarının önünü düzeltmeleri.
Kızların yanında abartılı küfreden, arkadaşını ezen, iğrenç gümüş bileklik ve kolye takan, pis olan, dişini fırçalamayan, kıyafetine özen göstermeyen, tek kaş, kıro,bakımsız, şişko, asık surat vs vs vs....
yavsak olmalari (kimisi), kari kiz yaninda garsona ya da taksi soforune bagirmalari, bacaklarini hayvan gibi acarak oturmalari, gulumseyen her kadini yollu zannetmeleri, yuksek sesle konusup gulmeleri, agizlarindan cak cuk surekli dis temizleme sesi cikartmalari, kendilerini padisah zannetmeleri.
cok dertliymissem demek ki.
Lama gibi tükürmeleri.
parmak arası terlik giymiş olmasıdır. Ay resmen anti ayak feşistiyim. Bir erkeğin ayağını görmüşsem o erkek benim için bitmiştir, soğudum gitti.

Ha bir de bunların iki lafından biri para olanları vardır. Bir erkek param yok diyorsa aldığı her şeyin fiyatını söylüyorsa o erkekten hayır gelmez. Hayatta tek istekleri paradır, bunların.
sayılanların tümünü yapmayı bırakırsak, ömür boyu sabit kalmamızı gerektirecek hareketlerdir. *
maddi şeylerden ziyade manevi şiddetleri.. yahut dengesiz davranışları.. renklerini anlayamıyorum. yoksa bana mı denk geliyorsunuz olum hep siz..
erkeğe dair ne varsa.
insanların içinde geyirmeleri.
Erkek arkadasin begendigi kizi ona arkadasiymiscasina tasvirlemesi. Her gun onun bunun kalcasini memesini guzel bacaklarini kucakta hoplatilisinin guzel olabilecegi dusuncelerini dinliyorum. Rahatsiz oldugumu soyleyince de kisksnc oluyorum "beni degistirme ben buyum." Kisaca "siktir git begenmiyorsan. " diyor. Bu uyarida bulunmustu daha once. Ben yiğit'i begendigimi cok duzgun fiziginin oldugunu giyimini kokusunu mimiklerini hareketlerini cok begendigimi soyluyor muyum?
çok fazladır. ulan ben de çok ayıyım be. şaka bi yana, buradan kendim için gerekli dersleri aldım ki zaten yapmadığım şeylermiş, olsun tekrar etmiş oldum.
ellerinin ön lerinde olması, kaşımaları hatta daldırmaları ve hallenmeleridir. aynı enerjiyi kafalarına verseler kendi şeyleriyle değil, başka şeylerle meşgul olabilirlerdi.
Kendilerini bir bok zannetmeleri.bende daha üstünüm diye düşünmeleri başta gelir.
kadınların onuruyla oynayan erkekler .

not: gerek sanal dünyada gerek realde sindirerek onuruyla oynayanlar ağır hakaret eden erkeklerdir geneli,insan çöpleri evreni kirletmekten başka işe yaramadıkları kesin ölsünler kurtulalım .
zengin olmayan erkeklerin çoğu özellikleridir.
aramamaları.
Ayrıldıktan sonra umursamaz olmaları. Hani seviyordun hani aşıktın ?
aşırı kas kütlesi olmaları sonucu sahil civarlarında abuk subuk kas gösterileri. boylu poslu adamın demet akalınla yine oldukça manasız dans hareketleri. ve ayrıyeten kendini aşırı beğenmiş söylemleri. bir de bir de... kendi dışında biri olma denemeleri. tam bir ergenlik müessesesi.
hesap ödeme muhabbetinde, sırf kıza ayıp olmasın ben ödeyeyim diye şekilden şekle giren erkek.
alt ucu 3 kuruş bir şey ödenecek, konu uzuyor da uzuyor.
yapmayın bakın kız bırak ben ödeyeceğim dediği zaman tamam deyip geçin.
lütfen, çok kırılıyorum.
kadinla erkek bulusucaktir. mekan erkege daha yakindir. kadinda uzaktan gelir. neyse iner dolmus otobus neyse. kadin indigi yerden alinmak ister. ama ne hacet erkek odun gider cafede barda neresi ise artik orada oturur oyle..

lan ben bile deli oldum kadinlari dusunemiom.