bugün

senin için tüm kadınlar öyle kardeş.
Türkiyedeki kadınlar için geçerli olabilir. Zira %70 i milf oldukları ve erkek penis boyu ortalamasıyla ilişkide erken boşalma durumuyla birlikte gayet normaldir. Ayrıca cinselliğin bastırılmış bir toplum oluşumuz zaten su götürmez bir gerçek. Ki bazen ben bile masturbasyondan zevk alamıyorken türk kadınlarının seksten zevk almaması çok normal.
alır alır damarını bulun yeter ki .

konuşturmayın lan beni aziz mübarek gün .
hissi bir bağ kurmadan sevişemeyen kadınların olduğu olgusu, bizi "demiseksüalite" konusunda düşünmeye iter.
görsel
partneri beş dakkada beşiktaş modunda gelmeyip olabildiğince yavaş yavaş yaparsa gerçekleşmesi mümkün olmayan durumdur.
G noktasi diye bir gerçek var.
Oyle esege dalar gibi dalmayacaksin.
On sevisme diye gercekler.
Siz kadına yetemezseniz o da en kötü zevk alır gibi yapar. Yaparsa yine iyi ya yapmazsa?
Kardeşim sen emin misin daha önce kadınlarla seviştiğine ?

Hayır yani benim tecrübelerime göre ben bir kere orgazm olurken kadınlar üç dört defa oluyor. Orgazm olayı da zevkle olmuyor mu ?

Bence sen bi dikkat et seviştiğin insanlara...
O zaman neden ahhhhlıyorlarrrr cevabı verilmesi gereken iddidadır.
Kuşkusuz ki haksızlık payı olan durumdur, pardon; Kuşkusuz ki tamamen yanlış olan durumdur.

Kadınlar bilimsel ve kanıtlanmış olarak seks'ten erkeklere kıyasla daha çok zevk alırlar, Kadınların orgasmı sadece daha uzun sürmekle kalmayıp aynı zamanda daha vurgulu ve güçlü geçer. Seks ve Orgasm'ın uyuşturucu'ya kıyaslama araştırmalarında çoğunlukla bir KADININ orgasm anındaki MR'ı görüntülenir, çünkü kadınların beyninde saptanan değişiklikler erkeklere kıyasla hem daha çok gözlemlenebilir, hem de daha uzun süre gözlemlenebilirdir.

Erkeklerdeki orgasm daha kısa ve anlık bir öfori iken, kadınlar uzun süreli bir " bliss " hissi yaşarlar.
sen işi bilmiyorsan tabi zevk almazlar, doyurucu değilsen tabi zevk almazlar bileceksin bu işleri aslanım.
15 saniyelik boşalma zevkinizi zevk sanmaniz ne kadar komik.
görsel
Seks gurularının karşı çıktığı iddia.
ey insaf be ! size klitoris vaad edilmiş . partnerde vardır bir sıkıntı.
Bu hususta genelleme yapılmasını doğru bulmuyorum, kimi kadın cinselliğe çok önem verirken kimisi çokta önemsemiyor olabilir ama bu zevk almadıkları anlamına gelmez, cinselliği doğru şekilde yaşamak ve yaşatmak gerekli ayrıca ten uyumuda önemli bundan ziyade fantezilerde mühim bir konu...
muhammed denilen islam dini peygamberi mi diyecem de diyemiyorum zira onun
--spoiler--
erkeğin acizi kendi işini gördükten sonra eşi için devam edemeyendir ( (bkz: hocadan duydum))
--spoiler--
diye bir sözü var(mış). diğer taraftan kendi beceriksizliğini başkasına yüklemek de neyin nesidir, sorusunu akla getirir...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar