bugün

yalanın daniskasıdır.
önde gideni, bayrak taşıyanı, kezban memelisidir. kezban kraliçesi gafıdır. allah onun belasını versindir. pis yalancıdır.

zira erkeğin sekse ihtiyaç duymaması ama büyük bir tutkuyla sekse bağımlı olması gerçeğinin yanında kadının sekse ihtiyaç duyması bilimsel bir gerçektir.

amk abazası yea ne diyo bu değişik diyen zeka pırıltıları çıkacaktır aranızda di mi? ha burayı okuduysan o beyninde yanan ampulü söndür yoksa ben söndürürüm gülücük...

erkek sekse bağımlıdır, erkek için sigara neyse kadın dolayısıyla seks de öyledir, alınmaca gücenmece olmasın kızlar bilimsel geçerliliği olduğu ve açıklayacağım için yazıyorum,

erkekler için seks sigara gibidir merak edilir ve ergenlikle birlikte bu merak başlar ve çeşitli araştırmalar yapılmaya başlanır ta ki doruklarında hissedilinceye kadar, mümkün mertebe eldeki kaynaklardan bu merak kendi çapımızda giderilmeye çalışılır felan felan... üç beş yıl ileri sarıyorum burada... üç beş yıl sonra büyük bir heyecan dolu merak ve tutkuyla takriben (18 lerinde) seks yapılır, beklenen yüceltilen o ayakların yerden kesilmesi cennete uçmalar felanlar yaşanamamıştır, büyük bir hüsranla beklendiği kadar da abartılacak bir aktivite olmadığı ama gene de yaşanmaya değecek dünyanın en güzel aktivitesi olduğu gerçeği anlaşılır. sonra tekrar tekrar yapılmak istenir felan derken hep aynı kadınla olmasından sıkılınır. işte sigara benzetmesi burada ortaya çıkar.

aynı kadınla ilk başlarda çok zevkli ve keyifli dakikalar yaşarken aldığınız solukları bile düşünemiyorken bir zaman sonra aynı kadınla seks yaparken kendinizi kitap okurken bulmanız beklenen bir durumdur. çünkü erkek sekse ihtiyaç duymuyor sadece farklı kadınlarla seks yapmak istiyor, çünkü erkeğin beyni(buraya da bu parantezi açma gereği duyuyorum önemli not: erkeğin beyni penisi değildir kıvrımlı olan yukardakidir bilginize:) farklı kadınları döllemeye programlanmıştır.

bu kadar ön yazının sebebi olan gene kadınlardır: neden peki, çünkü onların memeleri var.* kadınlar sekse bağımlı değildir demek yanlış olabilir yada olmaya bilir bu değişken bir durumdur fakat kadınlar için seksin bir ihtiyaç olduğu kesin ve bilimsel bir gerçektir.
kadınlar aybaşları dönemlerinde ayda veya 28 günlerinin öncesindeki birkaç gün boyunca hormonal olarak sekse ihtiyaç duyarlar.

yalan diyen kadın varsa gelsin götümü siksin aha bu kadar da netim. şaka şaka amk hemen hallenmeyin.

evet sizi gidi bazı kezban müsveddeleri erkeklere laf atmadan önce kendinize bir bakınız: erkekler seksi istediği için zevk aldığı için yapıyor ama siz ihtiyacınız olduğu için yapıyorsunuz. temel sebep budur efenim saygılar.
doğal bir şey değildir.
yalandır. kesinlilkle yalandır.
kesinlikle doğrudur. olmasa da olur kadınlar için seks. hatta olmasa daha iyi olur.

geçiniz..
bir kere tamamen yanlistir bu aciklama kadinlarin bir cogu erkegini elinde tutabilmek icin sex yapar ihtiyac isini geciniz cogu istemiyor yok böyle bir sey senleyken ah uh dediklerine bakmayin efenimm yalan vallahi yalan billa hi yalan.
kadınları önce meta yapıp baş köşeye koyuyorsunuz, saçma tartışma konuları üretiyorsunuz. kadın da insan değil mi ? hormonları yok mu ? dolayısıyla yanlış bir önerme.
(bkz: dünyanın en büyük yalanı)
hayvanlar bile sekse ihtiyaç duyarken siz nesiniz lan diyesi geliyor bunu duyunca insanın.
yanlış bir inanıştır.
Bir iddia. Lâkin kim ne derse desin, her şey iyi bir seks içindir. Konuşulan bir konunun, yapılan her türlü eylemin sonucu sekse çıkar. Seksin kötü ve ahlaksızca olarak düşünülmesi veya düşünülmemesi, toplumlara göre değişir. Bu yüzden sol frame'deki 100 başlıktan 65'i cinsel içeriklidir. insan neye ihtiyaç duyarsa en çok onun hakkında konuşur.
Partnerim bir kıvanç tatlıtuğ olmadıkça neyleyim seksi dedirtmiştir.
nerden çıkarıyorsunuz oğlum böyle şeyleri dediğim hede. işte böyle diye diye hormonları kontrol altına almaya çalışıyor kadınlar. Sanki çok arzulu olmanın suç ayıplanır bir şey olduğunu sanmaları gibi. Her erkek gibi kadınlarında sexe düşkünlükleri muhakkak vardır. He bazıları öyle bayılmaz ama hayatında "asla" da yer almıyor değildir.
Bi yerde siz kendinizi kapasanızda hormonlarınız ağzınıza sıçar. oğlum bi dur lan bi gevşeyelim nedir bu inat sal gitsin beni modundadır.
Hiç öpüşmedim , ay öptü ama öyle pek de önemli bişey değilmiş be!! , hayatımda hiç masturbasyon yapmadım diyenlerden korkun anam. içindeki fırtınalardan haberiniz bile olmaz. *
kısacası babalar; sevişmek ne güzel şeydir be..
seksten de en çok zevk alan gene kadınlardır.. çünkü erkeğin doruk noktası orgazm iken kadın her an o hissi yaşayabilir, orgazm olduktan sonra bile ilişkiyi arzulamaya devam edebilir.. ama erkeklerde bu durum yok. toplum olarak tek sorunumuz bastırılmış bilinç altı korkularımız, birbirimizi ütopya gibi görmemiz, anlamını bir türlü veremediğim saçma sapan egolarımız.. aslında kadınlar hele ki özel günlerde bizden 10 kat daha çok arzularlar seksi.. yine büyüdüğümüz çevre gereği oluşan bilinç altı kızları mastürbasyon yapmaktan da geri koyduğu için biz gibi 2-3 günde bir hatta her gün mastürbasyon yapamazlar.. bir erkeğin bile 3 gün yapmadığında ota boka penisi kalkıp tahrik oluyorsa kızları düşünemiyorum..

fakat efendim psikolojide bilindiği üzere savunma mekanizmaları vardır.. nedir bunlar?

Bilinçdışı Bastırma (Repression): Dürtülerin, insanın isteği dışında bilinçdışında tutulması ve bilince çıkmalarına izin verilmemesi.

Karşıt Tepki Oluşturma (Reaction-Formation): Bilinçdışındaki dürtü, eğilim ve isteklerin bastırma mekanizması ile engellenmesi her zaman mümkün olmaz, bazen kişi, bilinçdışından gelen bu zorlayıcı isteklerle baş edebilmek için bilinçli olarak bunların tam tersi şeklinde davranışlar sergileyebilir ve bu şekilde suçluluk duyguları önlenir ve toplumun daha rahat kabul edebileceği bir kişilik görünümü oluşturulur. ( aslında seksi istiyorum ama toplum ne der hem orospu damgası yerim) ( aslında bende onu seviyorum ama ezik duruma düşerim )

kadınlar her zaman içsel varlıklardır.. sizi tersleyen biri size sırılsıklam aşık bile olabilir.. hatta sizi düşünerek mastürbasyon bile yapmış olabilir.. size hiç bakmayan göz teması bile kurmayan biri her gün sizin fotoğraflarınıza bakıyor, sosyal medyada takip ediyor da olabilir.
ama ters psikoloji ile sizi iplemiyorum havasına bürünür.. bazende öyle bir bakışırsınız ki vücut diliyle birbirinizden hoşlandığınız bellidir. gider ilk adımı atarak açılırsınız. fakat kız sizi reddeder. genelde savunma mekanizmaları burada daha çok devreye girer.. efendim kızları anlamak zor değildir. sadece %90 ının bu savunma mekanizmalarına başvurduğunu bilmemiz onları çözmede bize yardımcı olacaktır.
ilk seksini yapana kadardır.
hadi ya kim demis.

sonuc da hepimiz insaniz ve nefsani duygulara sahibiz. sex bir ihtiyactir ve kadin da zaman zaman sex arzular.
fakat kadin bu duygularini bastira bilir ve frenler...
inanci, aile durumu, cevre baskisi v.s.. gibi etkenlerden dolayi.
Elbette ki belli bir rutinde her hatun kişi sevişme gereksinimi duyar, sevişemiyorsa da illaki elinin ayağının titremesini, başının dönmesini, burnundan solumasını, hormonal seviyesi beynini işgal edip, gözlerinin bulanıp da sokakta markette denk geldiği er kişileri yürüyen penis olarak görmesini düzenli aralıklarla orgazm olmak sureti ile sükuneti sağmak amacıyla bertaraf eder.

Haricinde ise ruhsuz, cansız, cinsel isteksiz durum şudur muhtemelen.
görsel
kadınların seksi ihtiyaçtan dolayı değil de, zevk için yaptıklarından ötürüdür.
daha önce hiç sevişmediğindendir.
kadınlarda adet denen şey erkeklerde boşalma denen şey gibidir. erkekler cinsel bir şeylere ihtiyaç duyarken kadınlar ayda bir düzenli olarak vücutlarını bir anlamda temizlerler. bu sebeple cinsellik erkekler için başka başka anlamlarda olabilirken kadınlar için doğurganlık harici durumlarda sadece zevk alma aracıdır.
doğrudur, bi kadın ömür boyu bırakın seks yapmayı mastürbasyon yapmadan bile durabilir. bi araştırmada okumuştum, kadın gazeteci doğuya gidiyo ve kadınlarla röportaj yapıyo. aralarında ayıp diye hiç mastürbasyon yapmayanları bile var. yani karılar kendini dizginleyebilir bence ama erkeklerde olacağını sanmıyorum.
Sözlüğü bıraktığım için mutluyum. Siz saçma insanlar saçmalamaya devam edin. Neymiş handikapmış. De hadi.
laikler için geçerli olmayan hakikat. eski analarımız cephede yıllarca seks yapmadan savaşmıştır, şimdiki kızlar utanmadan seks yapabiliyor.

hığk tüüüh.
--spoiler--

yalanın daniskasıdır.
önde gideni, bayrak taşıyanı, kezban memelisidir. kezban kraliçesi gafıdır. allah onun belasını versindir. pis yalancıdır.

zira erkeğin sekse ihtiyaç duymaması ama büyük bir tutkuyla sekse bağımlı olması gerçeğinin yanında kadının sekse ihtiyaç duyması bilimsel bir gerçektir.

amk abazası yea ne diyo bu değişik diyen zeka pırıltıları çıkacaktır aranızda di mi? ha burayı okuduysan o beyninde yanan ampulü söndür yoksa ben söndürürüm gülücük...

erkek sekse bağımlıdır, erkek için sigara neyse kadın dolayısıyla seks de öyledir, alınmaca gücenmece olmasın kızlar bilimsel geçerliliği olduğu ve açıklayacağım için yazıyorum,

erkekler için seks sigara gibidir merak edilir ve ergenlikle birlikte bu merak başlar ve çeşitli araştırmalar yapılmaya başlanır ta ki doruklarında hissedilinceye kadar, mümkün mertebe eldeki kaynaklardan bu merak kendi çapımızda giderilmeye çalışılır felan felan... üç beş yıl ileri sarıyorum burada... üç beş yıl sonra büyük bir heyecan dolu merak ve tutkuyla takriben (18 lerinde) seks yapılır, beklenen yüceltilen o ayakların yerden kesilmesi cennete uçmalar felanlar yaşanamamıştır, büyük bir hüsranla beklendiği kadar da abartılacak bir aktivite olmadığı ama gene de yaşanmaya değecek dünyanın en güzel aktivitesi olduğu gerçeği anlaşılır. sonra tekrar tekrar yapılmak istenir felan derken hep aynı kadınla olmasından sıkılınır. işte sigara benzetmesi burada ortaya çıkar.

aynı kadınla ilk başlarda çok zevkli ve keyifli dakikalar yaşarken aldığınız solukları bile düşünemiyorken bir zaman sonra aynı kadınla seks yaparken kendinizi kitap okurken bulmanız beklenen bir durumdur. çünkü erkek sekse ihtiyaç duymuyor sadece farklı kadınlarla seks yapmak istiyor, çünkü erkeğin beyni(buraya da bu parantezi açma gereği duyuyorum önemli not: erkeğin beyni penisi değildir kıvrımlı olan yukardakidir bilginize:) farklı kadınları döllemeye programlanmıştır.

bu kadar ön yazının sebebi olan gene kadınlardır: neden peki, çünkü onların memeleri var.* kadınlar sekse bağımlı değildir demek yanlış olabilir yada olmaya bilir bu değişken bir durumdur fakat kadınlar için seksin bir ihtiyaç olduğu kesin ve bilimsel bir gerçektir.
kadınlar aybaşları dönemlerinde ayda veya 28 günlerinin öncesindeki birkaç gün boyunca hormonal olarak sekse ihtiyaç duyarlar.

yalan diyen kadın varsa gelsin götümü siksin aha bu kadar da netim. şaka şaka amk hemen hallenmeyin.

evet sizi gidi bazı kezban müsveddeleri erkeklere laf atmadan önce kendinize bir bakınız: erkekler seksi istediği için zevk aldığı için yapıyor ama siz ihtiyacınız olduğu için yapıyorsunuz. temel sebep budur efenim saygılar.

--spoiler--

gerekli açıklamayı daha önce de yapmışım yine yapayım.
e bu insanlar nasıl ürüyor o zaman
yumurtadanmı çıkıyor.
yanlis bir iddia.