bugün

yalnız kendileri bunu görüyorsa şahsi tatmin içindir.
yok başkaları da görebilecek bir şekilde giyilmişse dikkat çekmek için,
yok yılbaşı gecesi uğur muğur saçmalığıysa..ona hiç girmeyelim.
erkeğinin yatakta boğa gibi olmasını sağlamak içindir.Fakat farkında olmadan kendisini inek yerine koyar farketse eminim ki çok üzülür...
Kırmızı en fazla dikkat çeken ve arzu hissi yaratan renktir. Bu durumda kadınlar da dikkat çekip beğenilmek istediklerinden bu rengi tercih eder. Takdir ettiğim ve desteklediğim bir huydur.
sevgilisi kırmızıyı seviordur muhtemelen...
siyah varken neden kırmızı dedigim hede.*
ortalıkta gezinen abazanları kolayca elde edip onlara ıstedıgı bır seyi rahatlıkla yaptırabılmek için.
belli bir sebeb gerekmemektedir.* kilot illede siyah yada beyaz olacak diye bir şart yoktur.tek sebebi renk seçiminde kendini sınırlamamış olmasıdır.
(bkz: kime ne)
(bkz: kadinlarin kirmizi kulot giymeme sebepleri)
(bkz: kadinlarin renkli iç çamaşırı giyme sebepleri)
(bkz: kadinlarin renkli iç çamaşırı giymeme sebepleri)
ankete tedarikli yakalanmak için.
renk menk önemli değil nasıl olsa cıkacak diye dusunmediginden dolayı tercih edilir. bir nevi fantezidir.
kırmızının zihin açıcı bir renk olmasıdır sebep; bu yolla karşı cinsin "beyni" uyarılır ve ileriki aşamalarda yaratıcı olmasına ve pozisyon zenginliği üretmesine olanak tanır.
tabi ki erkekler.
boğayla sevişebilme ihtimali olan kadınlardır .

(bkz: paris hilton)

(bkz: sex orucu)
seffaf kulot uretilmedigi için olsa gerek.
kırmızı giymeseler; siyah,beyaz,mavi,yesil,pembe,mor,lacivert,turuncu,kahverengi,askeri yeşil...
regl dönemi.
sadece kadınları ilgilendiren sebepler bütünü.
kadınların mavi, sarı, turuncu, yeşil, kahverengi külot giyme sebepleriyle aynı olan sebep.
(bkz: beyaz donla mücadele timi).
beni zerre alakadar etmeyen, edenleri de neden ettigi anlamadigim konudur.
(bkz: erkeklerin saban donu giyme sebepleri)
herşey bitti buna mı sıra geldi dedirten başlık. hayır kadınlar soruyor mu neden beyaz slip don giyiyorsunuz diye... bize ne ayrıca, alışık olmadıktan sonra rengin, şeklin ne önemi var, düşer o don bi yerlerden. *
her seyin nedenini bulduk, bir bu kaldiydi.

tanim: merak konusu. hem cani istemis giymis olamaz mi? size ne!..
erkeklerin slip don giyme sebepleri ile aynıdır.

(bkz: paşa gönül kriterleri)
erotizmi uyandırmasından değil herhalde... çünkü ilişkide o noktaya gelindikten sonra hiç bir herif ne donun rengini farkeder nede biçimini. olay ancak kadının "vay be kırmızıyı çektim bizimki boğa oldu ben matador sabaha kadar mualla su utandım anlatamayacam..." şeklinde beyanat vermesi ile devam eder...
(bkz: yılbaşı)