bugün

Uzun süre boyunca kadınların çıktığı erkekleri dikkatle incelemiş kişinin kazandığı beceri.
Hemen sıralayayım, öncelik fark etmeksizin, genelde ne kadar kitap okuyup araştırma yaptığınızın kadınlarda bir etki uyandırması söz konusu değildir.
Sıralama ise yakışıklı, uzun boylu, fırlama, marjinal, sorunlu kötü çocuk, maço, aşırı öz güvenli, ağzı laf yapan, müzisyen, sporcu, motorcu, dövmeci şeklindedir. Bu arkadaşların yanında her zaman güzel bir kadın olduğunu gördüm. Yalnızsa da istediği ya da sevgilisi meşgul olduğu içindir. Bu adamlar asla aşk ve seks konusunda ciddi bir sorun yaşamaz. Yaşasa da ilişki içinde ya da ilişkinin bitmesi ile alakalıdır.
Kimse bana genelleme ya da algıda seçicilikten bahsetmesin. Her gün sürekli tanık olduğum şeyler bana algıda seçicilik ya da genelleme gibi gelmiyor.
Size aşkınızda ve seksinizde mutluluklar dilerim. Sadece ilişkide önemli olanın iç güzellik olduğunu iddia etmeyin çünkü inandırıcı gelmiyor ve pembiş ilişkinizi yalnız başına oturanların gözüne ısrarla sokmaya çalışmayın. Çünkü çok yoruyorsunuz.