bugün

artık erkeklerde de var olandır. duyar kasmanın gereği yok.

spor salonları kendini kızlara beğendirmek için ufff puffff yapan genç dolu. keza kuaförler de öyle. 20 sene önce olsa dediği doğru ama artık maalesef erkekler de aynı şekilde.

Bu arada eklemeden edemeyeceğim, karşına gerçekten çok kötü erkekler çıkmış . Umarım bundan sonra şansın döner.
görsel
olması gereken mecburiyettir. erkeklerde de olması gerekendir.

ey yurdum kadınları ve erkekleri, biraz bakın lan kendinize! hepiniz manken olun demiyoruz ama en azından kötü kokmayın.

beybi!
yoktur.
Başlık güzel zannedersin ki teşvik eder mahiyette. Entarilerin bazısı ise 50 yi geçmiş madonna gibi kokuyor. Liseli kızlar modunda hemcinslerini feminen örgütleme yapmaya çabalayıp da dağılmış fikrini tatmin etmeye milleti isyana teşvik ile aklı sıra misillemeye ve zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmış ama nafile. Allah kadını da erkeği de birbirine muhtaç kıldı. Artislik feminen söylemler, gece yatağa girince sona erer.

Kadın kendine saygı duyuyorsa özen göstermek mecburiyetindedir. Aynı şekilde erkekte öyle. Herkes görevini bilip gereğini layıkıyla yapmalıdır.
canim istemezse hicbir mecburiyete boyun egmem. sorun yok
Beğenmeyen yine beğenmiyor.

Bu sebepten yaptığım her şey yine kendimi iyi hissetmem içindir.
sadece kadınla kısıtlandırılmaması gereken bir konu. insanların kendine özen gösterme mecburiyeti mevcuttur.
ben parkalı , gocuklu, potin giyen sakallı ve bıyıklı kadınları seviyorum.

( erkek berberinde yan yana traş olunca , orgazm benzeri haz alıyorum )