bugün

kadınların ağzının tadını bilmesinden ileri gelir. bilir ki göbekli erkek onu her hafta sonu kırlara, bayırlara pikniğe götürür. mangal yakar, besler.

göbeksiz erkek bir hiçtir. çoğu da iktidarsız olur bunların.
Abartılan meraktır. Erkek dediğin iri olmalı. Ama götü göbeği de salmamalı. Hele boyu kısa erkekler asla salmamalı.
çünkü göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer.
Doğru olandır. O göbek ; 3 gidip gelmeye boşalmam. Seni de boşaltırım. Tecrübe benim göbeğimin adıdır. Demektir.
kadın şişkoysa şişko erkeğe meraklıdır. naparsın
tanım: kadınlarda olduğu rivayet edilen bir çeşit meraktır. sonuç: evet efendim erkek dediğinin biraz göbeği olacak kafayı yaslayınca uyunabilecek cinsten olmalı hem kas dediğin nedir ki? ha taşa duvara yaslanmışsın ha kasa yani göbek lazım arkadaş.
Şu sebepten olabilir;

(bkz: Büyük yılanlar büyük kayaların altında yaşar)
(bkz: salih abi)
düşük kalitede olan kadınların merakıdır.bu tip kadınlar ne kadar güzel olursa olsun bir önem farz etmezler. erkek birey kendine bakmalıdır. gerekli kas ve yapıya sahip olmalı. temizliğini en önemli derecede üstün tutması gerekir.
göbekli erkek yalanıdır. yok öyle bir şey.
Yanlis olan önermedir. Belki de dogrudur ama sayet bana sorulursa iticidir.
aldatma olayını sıfırlama merakıdır.
http://inciswf.com/1231231.swf
(bkz: görürsem söylerim).
yumuşacık bir hayat geçirme isteğidir. Kışın sarılıp, uyunur.
akck nickli kardeşime katılıyorum.190 üzeri abartı olurda 190-180 aralık iyidir.
gobek seviyolar anlamiyorum bende.
kaslı erkekler bakmayınca, alternatif olarak yöneldikleri alan.

(bkz: züğürt tesellisi)
varmış böyle birşey. bazı kadınlar yanındaki erkeğin fiziki açıdan kendinden daha estetik, daha atletik durmasını istemiyorlamış.

(bkz: dadbod)
kim lan onlar. özelden yazsın o bağyanlar
Bodur, kel götü göbeği salmış erkeklerin (ki ülkemizde 20 yaşında dahi böyle tipler vardır), 1.80 ve üzeri, atletik veya iri yapılı, bakımlı vücutlu erkeklere ve gene bunlara eş düşen 1.70 üzeri atletik ve bakımlı hatunlara olan çekememezliği kapatmak için buldukları bir çeşit savunma mekanizmasıdır!

1.60'lık poposu askeri yemekhane pilav kazanı gibi hatunun gidip ben 1.80 üzeri atletik Keanu Reeves, Jude Law, Liam McIntyre, vb. vücut klasmanındaki herifleri beğenmesi bu sınıftaki erkeklerde her hangi bir karşılık bulmayacağı için "ben göbekli seviyom gız" demesi doğaldır!

Bu bir çeşit tencere yuvarlanır kapağını bulur misali fiziksel eksikleri olan insanın göbek, kilo vb. fiziksel eksiği olan insanlara ilgi duyup kadere razı olması gibi bir şeydir.

"Ben göbekli seviyom gız" diyenin karşısına Mehmet Günsur, ibrahim Çelikkol Murat Han gibi bir vücut yanına Eser Yenenler, ibrahim Büyükak,Bülent Serttaş vb. bir tip koyup tekrar sormak gerekir!
ayi gibi kasli olcagina tatlis kucuk bi gobegi olsa ne kadar da tatlis bir erkek olur. yiyonuz o protein tozlarini yeminle korkunc gorunuyosunuz ya.
Bence her erkekte olması gereken göbektir.
Göbekli erkeklerin genellikle belli bir yaşa gelmiş işi gücü toparlamış, rahat para kazanan, dolayısıyla istediği gibi yiyip içen insan imajı verdiğinden ileri gelebilir. Bu yüzdendir ki eski filmlerde zengin patron şablonunda hep bu tiplemeler kullanılmıştır.
Olgun bir hava kattigini soyleyenler var. Bende de var birazcik ve sikayet edenini gormedim.