bugün

kim demiş bunu?
taş gibi bir popodaki boxerdan ve öndeki kabarıklıktan ben gayette hoşlanıyorum.

o tahrik olmayanlar erkeği sadece aşk, çiçek, sevgi, böcek için isteyenler. bedensel olarak isteyen arzulayan bir kadın, tüketim kültüründe erkeğin geri planda kalmış olmasına aldırmaz.

damarlı elleri kolları beğenen kadınlara, tüketim kültüründe erkek bedeni metalaştırılsın bak bakalım. kim kimi yemeden bitiriyor.

zaten bu kapitalizmden ben çok sıkıldım. yıkılması şart. herşeyi kadına entegre gösteriyor. sanki erkeklerin hiçbir şeye ihtiyacı yokmuş gibi. sanki kadınlar erkekleri arzulayamazmış gibi.
Toplumsal bir olaydır. Kadınların erkeklere dair neredeyse hiçbir şeyden tahrik olmamasının sebebi erkeklerin obje olarak bize sunulmamasıdır. Kadın bedeni sürekli reklama, ideallik algısına ve pazarlamaya maruz bırakıldığı için erkeklere dair görsel zevk tabanımız mevcut değil maalesef.
kızların külotu parfüm kokar bakımsız erkeklerin ki ise t.şak kokar. bu kadar basit. ama karşı cins birbirini çeker. bu sebeple ben kadınların da erkeklerin cinsel organından, külotundan, mayosundan, kılından, sakalından etkilendiğini düşünüyorum.
tahrik olmak yerine tiksinir bence. şahsen ben kendi donuma bile fazla ellemeden direk kirlilerin içine atıyorum.
tahrik olmuyorlar doğru.

ama olur da birine denk gelirsem "en azından hatun hayattan soğumasın" diye eli yüzü düzgün don aldım.
erkekler için üretilern "seksi" iç çamaşırlarının potansiyel müşteri kitlesi eşcinsel erkekler olduğu için hetero erkeklerin giymeyi tercih ettiği boxer veya likralı boxer çamaşırların tahrik edici zerre özelliği yoktur...
içinde bir kadın yoksa erkekler de tahrik olmaz kadın iç çamaşırından.

öyle bir yazmışsınız ki sanki iç çamaşırcı vitrinlerine bakan erkek bayrağı dikiyormuş gibi.

gerçi birkaç kez o vitrinlerden cansız manken çalıp zikme olayları yaşanmıştı ama münferit olaylardır diye umuyorum.
Yanlış bilgi.

görsel

Bundan etkilenmeyecek kadın sayısı çok azdır.
erkeklerin ne kadar mal olduğunu tescilleyen durum.
kimse kusura bakmasın.