bugün

bununla ilgili "dunya kadar malin olacagina findik kadar amin olsun" demisler. bize susmak duser.
cilvesidir.

gözlerimle şahit oldum. cilveli bir kadın karşısında deniz kumundan yapılmış bir evin depreme dayanıklılığı kadar sağlamlar.
ikinci dakikada nakavt oluyorlar. güzellik mühim değil yani.
şeytan tüyü.
dişilikleri. vajina büyük bir etken. onlarda erkekler kadar bunun farkında. tenini silah olarak kullanabilecek bir yaratığa asla değer vermiyorum.
göz yaşları en güçlü silahlarıdır. bacakları arasında bir güç de vardır tabi.
dilleri dir efendim. erkekte ki de dil, kadın daki de. ama gelgör kir kadının dili dünya savaşı çıkaracak güçtedir. aynı zamanda erkeği yalnız bir kelime ile mutluluğa boğacak şeyde, yine kadın dili dir.
illa birşey yazılacaksa: dişilikleri. * *
sonra dil, sonra gözyaşı vs vs.. ama bazen hiçbiri de sökmeyebilir karşı tarafa.
o yüzden silahı falan yoktur her iki cinsinde. *
(bkz: sanırım bahsettiğin am dostum)
Boş kovan.
kesinlikle desert eagle - awp ikilisidir.
asla akıl değildir.
dakikada 50'den fazla cümle kurma..
tatlı, şirin olmaları.
şefkatliliğidir ve bir bütün olarak her haliyle doğallığıdır.
gözyaşlarıdır. hiç bir erkek dayanamazmış efendim ağlayan kadına nedense içlerinde bir yerlerde şefkat ve merhamet dolu yanları varmış biz öyle duyduk.
çok silahlıdırlar. en etkili olansa çeneleridir.
çenedir.
'hmm' cevabıdır.o zaman ne düşündüğünü ve ne yapacağını çözemezsiniz.
götleri. güzel göt sahipleri dar kot veya tayt ile her şeyi yaptırmaları mümkün.
Herşeyi silah yapabilrler. Akla gelebilecek herşey bir silah olabilir, potansiyeli vardır.
Kadınların en güçlü silahı kadın olmasıdır.
(bkz: kadinin fendi erkegi yendi)
senin yüzünden, yada senin için akıttığı, gerçek gözyaşlarıdır. adamın ( afedersiniz) anasını ...
memeleridir.
baretta olabilir efenim. küçük, minnacık bir şeydir. göğüs aralarına koyup, istedikleri an çıkartabilirler.
beyinleridir. kadınların genellemede erkeklerden çok daha zeki oldukları tartışmasızdır. bu sebeple adamına göre silah kullanırlar. bu çeneleride olur,gözyaşlarıda, iki bacak aralarıda.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar