bugün

omuz, eğer bir erkeğin omuzları geniş ve dikse gerisi önem arz etmez. Evet.
baktıkları değilde, gördüktükten sonra çoook konuştuklarının "sik" olduğunu sözlük sayesinde öğrendik.

demek ki "sik" e çok önem veriyor bu kızlar içlerine alamadıkları 25 cm phallus bulma arzusundalar.
Önce yüzü sonra giyinişi. Kim ne derse desin her zaman dış görünüş önemlidir.
43 sayfada da görüleceği üzere kızdan kıza farklılıklar gösteren yerdir.
benim karşıma çıkanlar adına konuşuyorum.
ilk yüz hatları,vücut yapılı mı değil mi,sonra cüzdan bakıyorlar.
Kisiden kisiye degisir. Misal ben, once kaşlarına* ardından varsa sakallarına* bakarım.
Eller, dişler, ayakkabılar demeyi çok isterdim ama kesinlikle ilk baktıkları yer, cüzdandır. Çünkü bir X6'nın içinde elleriniz de dişleriniz de çok güzel gözükür.
Onemsiz yerdir. Zira para adamin gozunu kor eder.
(bkz: bakar kör)
genel dış görünüş ve nasıl biri olarak izlenim verdiğine bakılır.
Kıza göre değişir. Nasıl erkeklerin binlerce tercihi var ise, kadınların da öyledir. Kime ele, kimi yüze, kimi... Onun için heryere dikkat beyler.
benim için sadece buruna baktıklarını varsaydığım hadise.

(bkz: nick-face ilişkisi)
Kafasının sağ arka ucundaki ile sol ön yan ucundaki saçlarının uyumu.
(bkz: saç)
Bilim adamlarının avrupada, avrupalı kadınlarla yaptıkları bir araştırmaya göre "popo"dur
davranışlarıdır.
Duygusalliga gerek yok. Kalca ve omzudur. Net.
Nedendir bilmem ama, ayakkabı.
kurduğu cümleler. net.
gözleri. belki o nereye bakıyor diye, belki de ne kadar derin bakıyor diye.
saçları ve dişleri. *
kalça, gözleri diyenler var.

buralara bakıyorlarsa diğerlerine göre fena halde avantajlı olduğum oylama.

zira kızlar sürmeli yeşil gözlerimi ve dolgun kalçamı öve öve bitiremiyorlar.

edit: kıskananlar eksiye abanmış, olsun. fesat olmayın herkes için isteyin dostlar.
Boyu ve yüzü.
kızlara sorulması gereken sorudur. fakat erkek olarak bir yorumda bulunabiliriz. kadınlar tek tip olmadığından tercihler de değişecektir. kimisi için para(ki en düşük ihtimal budur, buna bakan kişi kaşardır net), kimisi için yakışıklılık, kimisi için fizik önemlidir. yani kimisi cebe, kimisi fiziksel görünümüne(el, diş, saç,yüz), kimisi düşüncelerine ve duygularına önem verir. kısacası önem verdikleri şeylere göre baktıkları yer de paraleldir. ayrıca;

geleneksel kız düşürme şenlikleri başlamıştır. ben alttan üste doğru sırnaşmaya başlıyorum hacılar.
Ayakkabılarıdır .
ayakkabıları. elleri. gözleri.

edit: (bkz: sazan avi)