bugün

kocaman bir balondur, yalandır. ayıptır söylemesi ben tam bir belgesel manyağımdır, sözde değil özde. öyle adını feriha koymuşmuş, fatmagülün suçu neymişmiş, hiç iplemem. varsa yoksa belgesel. hem okurum hem izlerim. aslında hayatı öğrenmenin en güzel yolu.

neyse, neyşınıl grapikten mi ne, tam hatırlamıyorum, böyle bir araştırma duymuşluğum var. kadınların ta tarih öncesinden gelen erkeklerin genlerinden kaynaklı vurup kaçma eğilimini bildiklerinden kucağında yeni doğmuş çocukla ortada kalma ihtimallerine karşı onların avlanma ve yiyecek bulma yeteneğine olan bağımlılıklarından dolayı 4 mevsim devamlı cinsel hizmet sunabileceği numarası yaparak erkeğin bu zaafını sömürmekten başka bir şey değildir.

bu da demektir ki onlardan yılın dörtte üçünde onlardan performans beklemeyeceksin. malum doğaları icabı zoraki seks ne kadar oluyorsa o kadar olacak. ben tatmin olayım gerisi beni ırgalamaz demekten başka çare yok. karşılık arayacaksan mevsiminde arayacaksın. mevsimi de tahminlerime göre 15 haziran - 15 eylül arası. yani tam da içinde bulunduğumuz dönem. diğer adıyla düğün sezonu. hadi gazanız mübarek ola.
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
kadınları kuzey kıtalarından birine götürdüğünüzde düzelecek durumdur. tek mevsim. (bkz: problem)
4 mevsimi bilmem ama, 4 dakika arayla yapabilirim.
ilkçağda da böyleydi, günümüzde de böyle. seks, kadınların yediğine içtiğine, aldığı gergedan boynuzu hediyesine karşılık sunduğu bir hizmettir, görevidir. yani havuçtur.

efendim seks denen şey olmasaydı acından ölürdü bunlar.