bugün

kıskanması, kıskandırması, sürekli kendini yenilemesi.
güzel ve içten bir gülüş.
az biraz akıl kafi.
kazağın kollarını ellerine kadar çekmiştir hani? camdan bakarken soluğu buğulandırır camı..
hafif kalkık kaşlar. Örnek: charlize teron, angelina jolie.
detaylar detaylar detaylar.
itici yapan detaylardan daha az detaylardır.
buradaki tüm detayları birleştirince ortaya çıkan kadının çirkin olması sorunsalı doğuyor.**
kadınların daha cok etkileyici olmasını saglayan büyüleyici detaylar sıcak bir gülümseme icten bir dokunuş ve kesinlikle ilk başlarda yüz vermeme. buna hayır diyebilcek erkek tanımıyorum
sessiz olanları ve temiz olanları çok çekicidir.
kaçamak olan bakışları, yandan çok ufak bir gülüşü, ince beli ve çıldırtan uzuvları yani bacakları. bu konuyu kabul ediyorum ayak ve bacak fetişistiyim, bunlar yüzüne çıldırıyorum. bu konuyu bir de ters açıdan ele alırsak, kadınlar tarafından ne gibi sonuçlar ve istekler çıkacaktır? (bkz: erkekleri çekici kılan ayrıntılar)
dar kot pantolon hele ki uzun bacaklı iseler.
rus kadar beyaz ten, arap kadar siyah saç. kiraz gibi kırmızı dudak.
gülümsemesidir. samimi, içten gülümsemesidir.

not: işbu entry sadece güzel olan ama çekici olmayan kadınların çekici olması için benim gözümde yapması gerekeni anlatmak için yazılmıştır. güzel değilse eğer ne yaparsa yapsın çekici olamaz görünüş itibariyle.

not 2: herkesin sevdiği onun gözünde güzeldir, çekicidir.

not 3: çirkin kadın yoktur sevgilisi olmayan kadın vardır.
derin v yakalı kazaklar, trikolar.
güzel konuşma, cıddıyet, bakım ve özgüven.
saçı arkadan kalemle dolandırıp bağlayan ve kazak kollarını ellerine kadar çeken beyaz tenli zarif kızlar var. biraz salaş , güzel alımlı ve sessiz.. onlar işte. evet. öyle güzel oluyorlar ki. benim hiç şansım yok gibi sanki lan. kısmet..
tabi ki göğüsler dir.
- güzel bir vücut
- dekolte
- gözler
- dudaklar.
facebook, tiwitter vs gibi şeylerinin olmamaları. evet en çok da bu.
kesinlikle gülüşüdür.
duruşu, zerafeti. nerede nasıl davranması gerektiğini bilmesi.
facebook kullanmamaları, aksine sadece twitterda veya sözlükte yazmaları. ne yalan söyliyeyim bi kız facebookta bişeyler yazıyorsa boş gözle bakıyorum. sözlükte yazıyorsa * saygı ve ilgi duyuyorum. sadece sözlük ve twitterda yazıp* facebooka girmiyorsa saygı ve ilgi duyup tapıyorum.
yeterince kadın olmaları, yetersizce erkek. gereksizce dürüst olmaları, masumca yalancı. kadın gibi kadın olabilmeleri. (bkz: düşünmesi bile güzel)
üst sıra dişlerinin ortasında iki tavşan diş.