bugün

oluum veya abiii diyen modelleri iter insanı.
olmadık yerde ter kokması *
Çocukca bağırıp dikkat çekmeye çalışmasıdır.
gereksiz yere trip atmaları.
(bkz: ugg)
(bkz: burberry atkı)
daha önce yaşadığı şeyleri çok büyük bir tecrübeymiş gibi ballandırarak ve bilmiş bir tavırla anlatmaları. 18 yaşındaki kız 30 yaşındaki bir olguna döner anında.
gece beraber yatarken aniden insanın irkilmesine sebep olan o ağızdan mı artık mideden mi yoksam bağırsaktan mı gelen iğrenç koku.sen uyanınca birden o da uyanır ve sanki sen uyumamışsın gibi yaptığında o da; aaa!! acaba bütün gece beni mi izledi hissine kapılıp şöyle içli bir öpücük verir ya.bir de devamı gelir fransız modeline döner ve işte o an o kokunun nereden geldiğini keşfetmene sebep olur.aslında kız çok güzeldir.nezaketten kıramazsın,söyleyemezsin sende utanırsın kısacası s.ke s.ke katlanmak zorunda olduğun durumdur.
takır takır yüksek sesle konuşmaları ve "aaabi" demeleri.
sigara içmek
telefonu kasıtlı olarak açmaması , erkek açmayınca da seni döverim demesi.(dün yaşadım)
makyajsız olmak.
trip yaptığı anlar.
*badana misali makyaj yapmaları.
*konuşurken kırılacak kadar kibar olmaya çalışmaları.
*eğitim ve görgüden yoksun olmaları.
*çok dar giysiler... * *
yazacaklarım hem kadınları hem de erkekleri itici yapıyor:

- dikkat çekecek şekilde yüksek sesle konuşmak, gülmek
- rahatsız edici şekilde bakmak
- basitlik, sululuk
- kültürsüzlük
- bakımsızlık, estetikten yoksunluk, ağız kokusu
- kibir
- kırıcı olmak
- yalan söylemek, samimiyetsizlik
- masumiyetten uzak olmak... *
kaş uzatma safhası pek hoş olmuyor bence ve hemen göze batıyor.
(bkz: amı götü dağıtmak)
ısrarcı olmaları, abartıyıyı sevmeleri
hayatlarının tüm anlamı, meşgalesi; uğruna her şeyden herkesten yüz çevirilebilecek tek varlığının sevgilileri olması. hayır bir de bu yapmacıklar ayrılıp yaklaşık 30 dakika sonra diğer sevgilinin hesabını yapıyorlar. ama bunu ben itici buluyorum tabi. erkekler bayılırlar bu benliğini kaybetmiş beyinsizlere. iticiler. hem de çok. lezbiyen olsam vermem.
kalın kaşlar.
bıyıklar.
epilasyonsuz bacaklar.
selülitler.
sarı dişler.
daha saymaya gerek yok sanırım.
sevgilisinden ayrıldıktan sonra demet akalın triplerine girmesi. mesela "hahaha" şeklinde msn ve facebook düzenlemeleri; "ben nasıl inanmışım, salakmışım, ama bu duruma düşürenler utansın hahaha". insanlıktan itiyor insanı.
bir de şu sevgilisi varken daha iyi bi seçenek bulunca yavşama meselesi var. "yaa ben zaten ayrılcam, o beni kaldıramıyor, iç dünyamı anlamıyor" tripleri, hemcinslerime özgü olup itici hale getirir kadını. madem başkasına aşık oldun, başkasından hoşlandın edeplice bitir ilişkiyi ne diye yeni sevgili adayına onu rezil edersin ha sevgili kadın?
daha iyi bi seçenek ne sanki telefon alıcak da özellikleriyle fiyatı karşılaştırıyo. allah sabır versin, dinimiz amin.
önüne gelen küçük yada orta boy pizzadan iki dilim yiyip ben doydum demesidir. Arkadaş ye gitsin işte nasıl yaşıyorsun anlamadım ki? O kadar az yediğinden beynine az oksijen gidiyor sapıtıyorsun işte saçma sapan isteklerde bulunuyosun sonra.
erkek arkadaş sahibi olması..
ten rengi ile tırnağına sürdüğü ojelerin sağladığı uyumsuz görüntü.ben fıstık yeşili oje süren ve bunu marifetmiş gibi sağa sola teşhir eden kızlar kadınlar gördüm.oje yi hiç sürme daha iyi.bi kere olaya baştan karşıyım ama detayı anlatayım istedim.ben sevgilime oje sürdürmem arkadaş, oje bir nevi kaşar imajıdır, seksapeldir.ben sevdiğim insanın kimseyi tahrik etmesini istemem.kaldı ki yanında durmamın bir anlamı yok bu durumda.tesadüfen de olsa birisi ellerindeki ojeyi görse yüzüne de bakmak isteyecek, kıçına da bakmak isteyecek, tepeden tırnağa süzecek açıkçası.çoğu zaman bu durumdan habersiz yanyana gezicez biz de olacak iş mi!elin oğlu da libidosunu tatmin edecek.bak ne güzel açıkladım, tırnağınıza sürdüğünüz bir oje bile ne tahdikler ne fantaziler üretme fırsatı veriyor elin oğluna ,abazasına!kızanlar olabilir bu sözlere ama empati yaptım rahat olun, kendimi 2 metre ötede duran abazanın yerine koydum rahat olun.
koyu renk saçı platin rengine boyatıp sonra da bir karış diplerinin gelmesine rağmen öyle ortalıklarda dolaşmaları.*
msn de konuşurken 'muhaha, puhaha, zuhaha' şeklindeki gülüşler.
güncel Önemli Başlıklar