bugün

Kadınların erkeklerden beklentisidir. Sürekli adam gibi adam karşıma çıksın, adamın dibi olsun, adamın hası olsun deyip dururlar. Genelde ayrıldıkları sevgililerinden adam değilmiş diye de söylenirler.

Ne adamlıkmış anlamadım gitti. Ee peki bunları söyleyenler kim? Kadınlık görevlerini harfiyen yerine getiren kadınlar mı? Kadının hası mı bunlar?

Magazin programı izledim uzun süre sonra gene sinirlendirdiler.
bir genelleme yapmak yanlış olur. lakin kimisi için yiyebileceği her boku yedikten, gönlünü hoşça eğlendirdikten sonra ortaya çıkan istektir. erkekler için de geçerlidir.
kendileri "kadın gibi kadın" olduktan sonra makul görülecek olan istektir.
boş istektir. biraz tip birazda para oldu mu adam gibi'ye döner o.
erkeklerdeki 90-60-90 kadın isteğiyle kıyasıya yarışır.
kim lan bu adam diye diye delirmeme sebep olmuş söz. adam ne lan.
yalandır. adam gibi adamlar isteği doğrudur ama, isterler.
kadınız işte nerde olmayacak şey var onu isteriz.
gayet olağan bir istektir. kadın gibi kadın olmayı gerektirir tabi. bunu başarabiliyorsanız hakkınızdır. ama yine de zordur. denersiniz ve yanılırsınız çoğunlukla.
haklı istektir. tipsiz ve fakir erkeklerle mi evleneceklerdi ? *
görsel
ikincisi de yanlarında kendini taşıyabilecek erkek olması isteğidir.

Ben söyleyeyim uzak durun.
Adam gibi adam "kari"gibi davranmayan adamlara denir.Kadinlar her zaman kendileri gibi "davranmayani"ister.Kendileri gibi davranan bi erkegin şansi yoktur.Burda "kari"gibi derken kadinlar asagilanmamaktadir. kadinlar olduklari gibi "guzel"dir .Ama erkekler "kari"gibi oldugunda iticidir.
at sahibine göre kişner. atasözünü hatırlatıyor.
çuvaldız, iğne meselesini akla getirir.
bir gün bir piç ile görüp paradoks yaşatacak istektir.
anaç kezbanların klişesidir. evlenir evlenmez facebooktan aforizma sıçmayı bırakıp beş çocuk doğurur davul gtlü olurlar.
(bkz: kezban detected)
Uğruna şarkı yazılmıştır.

(bkz: adam gibi adam nerde anam)
güncel Önemli Başlıklar