sokakta yürüyemez olduk, gören saldırıyor gören saldırıyor.

zombi kentindeki asil kahraman gibiyizdir ama. bazılarını insana çeviririz, kendimizden de ödün vermeyiz.

hatta yine bir gün arzulanıyorum falan...
(bkz: öp beni ricep yi beni ricep)
ne günümüz var ne gecemiz. cebimize sokuşturulan adresler mi istersin, elimize tutuşturulan telefon numaraları mı? özel hayatımız sıfır. toplu taşıma araçlarına binemeyiz etrafımızı hemen kadınlar sarar taciz ederler falan. zor mihirim gerçekten zor. mesela ben yakında köyüme taşınmayı planlıyorum sırf bu yüzden. vücudumda morarmamış nokta kalmadı yahu. ayıptır günahır.
çok sık prezervatif almak. ekonomik yönden sıkıntıya sokabilir.
edit: abi neyi eksiledin ? prezarvatifsiz mi sevişiosun?
(bkz: sözlüğü aç tavukların basması)
böyle birşey yoktur.Varsada benim haberim yoktur.
(bkz: ya bi siktir git ya)
bunalıyorum dostlar o kadar bunalıyorum ki... artık sokakta çarşafla yürümeye karar verdim sevgili dostlar. bütün kızlar bana bakıyor evli kadınlar üstüme atlıyor ne yapacağımı şaşırdım. yardım edin lüften ne yapayom ben ha...
sözlükteki en güldüren başlıklardan biri. bu olay genelde tam tersi şekilde olur da hadi neyse.
(bkz: abi ne sen sor ne ben söyleyeyim)
(bkz: id)
(bkz: ego)
(bkz: superego)
sizi arzulalyan kadınların çirkinliği. ha güzel olup da sarkan olursa ne ala yoksa mualla...
bir de herhangi bir kadına bile hükmedemeyip bahsi geçen erkeğin kostümüne bürünmeye çalışanların yaşadığı zorluklar vardır. fena koymuştur belki bu role bürünmeye çalışan garibime, imrenedurmuştur o da paragraf paragraf...