bugün

Bir kadına güzel olduğunu söylemen yetmez, bunu ayna da yapabilir. Aynadan farkın olsun istiyorsan bunu ona hissettirmelisin.

+pardon fotoğrafınızı alabilir miyim acaba
-salak mısın gerizekalı
+yok yani dünyanın 8. harikasının var olduğunu söylesem bana kimse inanmazda elimde ispatı olsun
-manyakmıdır nedir 1 değil 2 değil 8 diyor ya bari bişey yapcan düzgün yap.
not: bu da gol olmadı.
duygu ile olabilecek his.
çabalamakla olmaz. gerçkek bir beyefendi olmak ve gerçekten de aşık olmak gerekir.

bu arada, öyle bir erkek yok!!!!
gerçek duygusal hisler beslemediğim kadına hissettiremeyeceğim olgudur.
hissiz hiç bi kadına farklı olduğunu hissettiremezsin, olmadı geçicidir o.

duyguların sonucunda var olan şey.
(bkz: mükemmel erkeğin tarifi) adlı konudaki insan olmanız lazım, o da şu an burda yok.. Zaten sözlük kızlarını tınlamıyordu *
içinden geleni o anda planlamadan yapmak ve akabinde doğaçlama ile süslemek. bu kadar
sözlerle hissettirilmez bikere onu bir geç. güzellikten girsen, o kadar çok güzel kadın var ki. meslek desen , en zirvedeki okul bölümde tek kız o mu? olamaz. bilgiden girsen, yada donanımdan bakış açısı. olabilir ama yetmez. ona o yönden yaklaşan bir sürü insan vardır zaten, öne çıkan özelliğiyle farklı hissettiremezsiniz.

ilki kimsenin fark etmediği bir özelliğini kullanmalısınız. sizin kimseye göstermediğiniz bir muameleyle göstermelisiniz. burda piç erkek farkındalığıyla efendi erkek ağırbaşlılığını birleştirip kadına ben seni isteyen herhangi biri değilim, ben senin kaderinim bizden bir film senaryosu çıkar izlenimi veriyorsunuz.

mesela yoldan geçen her kadının poposuna bakıyorsanız ki böyleyse kadın kişisi kesinlikle fark etmiştir bunu, etkilemek istediğiniz kadının gözlerine bakın. mesela aniden karşına mini etekli dekolteli haliyle de çıksa asla gözünü gözlerinden başka yere değdirmezsen farklı olduğunu hissettirebilirsin. 'sen benim için o kadar farklı ve özelsin ki, içimdeki devasa öküz bile seni görünce hazırola geçiyor' hatta 'reflekslerim çalışmıyor, bu nasıl olur büyüledin mi sen beni, ne yaptın bana böyle' hatta 'bedenin yaşlansa da gözlerin hep benimle' artı olarak 'diğer her kadın benim için yürüyen popoyken sen benim için her şeysin, benim kadınımsın, benim istediğimsin' filan gibi şeyler de hissettirebilirsin.

o an tek düşündüğün 'ona kadar say sakin ol gözlerini sabit tut' da olsa, sınavı verirsen kız senin karşim hayırlı olsun.

not: en ufak hatada içinizdeki öküz yüzünden terk edilirsiniz. çünkü kadınlar böyledir, asla unutmazlar ve asla tam güvenmezler. o kadar da özel olmadıklarını farkına vardıkları anda ve öküzün aslında hiç ölmeyeceğine emin olduklarında sizi çok farklı hissettirecek şekillerde terk edebilirler. dikkatli olun.
ben hayatımda kimseye bu kadar içtenlikle içimi döktüğümü hatırlamıyorum farklı oldugumu anlamadıysa gidiyorum ben...