bugün

yıllardır dönen goygoy. çocukluğumdan beri duyarım ben bunu.
türkiyede zaten yeterince asker var, bide kadınları almak gereksiz ve masraflı olur.
psikopat kancıkları boncuk boncuk terleten bir tasarı.

inşa'allah tez zamanda yasalaşır da ota boka burun kıvıran abuk prenseslerin yola geldiğini görürüz.
geleceğimizin karanlık olduğunu düşündürür. anlamayıp eksileyen beyinsizler için editleyeyim. kadınlara bir şey dediğimizden değil. bir ülke neden kadınları bile askere alır. israil diyorsun nüfusu belli, politikaları belli. akp sayesinde sağolsun her tarafımızı düşman sardı. önümüzde nelere gebe bir 10 yılvar kimse kestiremiyor artık. hani asker sayısını azaltıp profesyonel orduya geçiyorduk. yemez. o bakımdan temel askerlik bilgisini temele yaymak bir tedbir amacından başka bir şey değil. ekonomiye de büyük yük ayrıca.
oturduğu yerden pogrom fişteklemeye çalışan geyikli tayt tayfaya panik atak geçirten bir projedir.

4 yaşındaki evlilik dışı oğlum bozkurt göktürk kahkahalar atarak bunlara karaşimşeği ne dayarlar değil mi baba diye soruyor...
askerdeyim tribine hazır olun.

tehlikenin farkında mısınız? olm dedikoduyla yıkılır o tsk. tez zamanda son bulması gereken uygulama.
inşallah yürürlüğe girer.
Erkeklerden daha iyi yaparız diyenler buyursundur.
Şu başlığı okumadım ama bir sürü insanın yok trip atacaklar, yok tırnağım kırıldı diyecekler yok tetiğe basamazlar tarzı yorumlar yaptığına eminim. ite laf anlatamazsın güya kendi çapında espri falan yapıyor sığır. Lan hadi gerizekalısın anlarım da bu ülkede yaşayan biri olarak kurtuluş savaşında cephede savaşan kadınlar olmasa şimdi o boklu götünle entry girdiğin evinde olamayacaktın. Kaçı bir kadın subayla tanışmış kara harpi falan görmüş bunların acaba cevap veriyorum sıfır. Eşek işte eşeklik baki kalıyor ne yaparsın.
"her iki cinsiyet için de gönüllü olsun öyleyse." dediğim gelişme.
Ben de gelecem canim ben de gelecem
Sen orda ne edecen
sen orda ne edecen.
Mekik çekerim canim
sökük dikerim.

Yıllar önce bu türküde tahmin edilmiş gerçektir.
Asker ateş!!!

Ay bu çok yakisikli diğerini vursamm ¿
geliyormuş. kıyamam ya.

http://www.milliyet.com.t...-harekete-gundem-2216633/