bugün

kadinlar in gerizekali tavirlarindan,isteklerinden ve dusuncelerinden sadece bir tanesi.olgun erkek ile olcam diye hayatini karartirlar.babasi yasindaki adamlardan hoslanan kadinlar,evlenip ayrildiktan sonra utanmadan "ya bu erkeklerin hepsi ayni" gibi laflari soleyip kendini temize cikarmasi cidden sinir verici olay.olgun erkekle olcam diye yanindaki,kendisini seven,iyi niyetli erkeklerden mahrum olurlar.cok ta iyi olur.oyle gote bole Y. denilesi olay.daha da aci cekmeleri gerekir.
(bkz: iki cinsiyet vardir biri erkekler digeri escinseller kadinlik bir hastaliktir)
(bkz: feministlerden eksi oy almak)

Not:genellikle halkimizin olgun anlayisinin yas ile olmasindan dolayi acilmistir.ornek selpak i mendil diye bilmek.
bazen,e onlar elektra kompleksi olup aşamamış kadınlardır diye yanıt verilebilecek cümle.olgun yerine yaşı ilerlemiş demek daha iyi olur belki, olgunluk yaşla ilgili olmadığından. olgun erkek demişken, oluyor mu öyle şeyler, ben "olgun, olmuş, ermiş" erkek ne gördüm ne duydum.
(bkz: erkekler olgun kadınlardan hoşlanır)
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: bu da dahil)
kesinlikle doğru olan önerme. olgun erkek her zaman aklı selim davranır ve sevdiği insanı sevdi mi tam sever. ama sildi mi bir kalemde siler.
daha ortaokul, lise yıllarında başlayan olaydır, buyuyunce de devam eder.
7-8 yaş farkını geçmesi sakıncalı olabilir.
kişisel tercih.olgunluk çoğu kez yastan bağımsız kavramdır.
kadınlar olgun erkeklerden mi hoşlanır, yoksa körpe erkeklerden mi tartışılır. ama su götürmez bir gerçek var ki: gönül aka da konar boka da *
iyi de ben neden boştayım o zaman diye soru sorulası genelleme*
kadınlar yaş olarak değil karakter olarak olgun erkeklerden hoşlanırlar aslında ama malesef erkeklerin olgunlaşması anca orta yaşlarda olduğu için böyle bir yanılgı olur, kadınlar orta yaşlı erkeklerden hoşlanır gibi.
Nietzsche'nin bile kadınları anlayamamıs , ve olurken bile "Kadınlar ne ister ? " demiş oldugunu dusununce , dogru olma ihtimalini sorgulatan onerme.
killidir o killi olgulu degil.
alternatif olarak erkekler dolgun kadınlardan hoşlanır şeklinde bir başlık da açılabilir.
yalan a.q. yok öyle bi şey. kızların olgunları falan taktığı yok.. * *
(bkz: kadınlar doygun erkeklerden hoşlanır)....
(bkz: electra kompleksi)
olgun kelimesinin altını dikkatle çizmek ve bunun anlamının boy, pos, endam olmadığının aksine zihinsel ve akli dengenin, kişilik yapısının ileri düzeyde olmasından bahsedilmek istendiğidir.
elbette istisnaların kaideyi bozmayacağı bir gerçekliktir.ancak benim katılmadığım bir önermedir.zira kızlar olgun erkeklerle konuşmayı severler ancak espritüel züppelerden hoşlanırlar.

efendim yani siz "aha o kadar şey paylaştık artık verir" moduna geçmişken onun aklı muhtemelen başka birindedir.

burdan gençlere önerim eğer başlıktaki gibi bir soru varsa aklınızda hemen uyarıyorum.derdiniz çapkınlıksa olgun erkeği değil espritüel ve arsız çocuğu oynayın.aksi takdirde dert babası olursunuz.
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
çünkü kadın sahiplenilmeyi sever. ve olgun biriyle birlikte olduğu zaman bunu yaşıyacağına inanır. ve çünkü kadın birine sığınmak ister.

ve çünkü kadın bir erkeğe geldiğinde son durak kendisi olsun ister.
erkek yönetmeyi, kadın yönetilmeyi sever. olgunluk derecesi kişilerin bakış açısına göre değişken bir parametre ve iyi bir kılıftır. *
ama serserilerle birlikte olur.
bu saatten sonra kadınına göre değişir demem bir şey ifade etmese de aslı şöyledir. kadınlar serserilerle ya da olgun erkeklerle bir dönem birlikte olabilir, çok samimileşebilir de, ama sonunda hak yolunu seçip hafif tipli ama bol paralı olanı seçerler. daha konforlu bir hayat yaşamak ve çocuğuna yaşatmak için..
çünkü, bir 24 yaşındaki kadınla bir 24 yaşındaki erkek bir değildir erkekler kadınları 3 yaş geriden izler.
yaşı küçük erkeklerdende hoşlananları vardır bu türün. çok iyi sevişirler vesselam..
dişilerde (ne diyem 10 yaşındaki kıza kadınmı diyem, 25 yaşındaki kadına kızmı diyem) erkeklere göre hayata daha mantık çerçevesinden bakma durumları erken başladığından dişiler kendilerinin üstü yaşlarda erkekleri(olgunlaşmış) tercih ederler.

erkeklerin olgunluğa erişmedeki sonralıkları hayatın birçok alanında kadınların yararınadır. erkeklerdeki bu hoppadalık bu kaynayan kan yani delikanlı bakış açısı onları iyi kanalize ettiğinizde; çalışıp üretmelerinden, asker olup savaşmalarına kadar birçok işe yarar. erkek evlenmek için birkaç yıl gurbette çalışıp hem maddiyatını sağlar hemde bu süre içersinde kafası yerine oturmuş vaziyette gelir kendisinden küçük ama ruhsal olgunluğu eşit bir kızla birleşir.

kadınların erken olgunlaşmalarıda hayatta en büyük vazifeleri(nden) çocuk yapma ve onu yetiştirebilmelerine imkan sağlar.
bu dediklerimiz eşit eğitim şartlarında sadece mümkündür. eğitimde eşitlik kadın leyhine olmazsa kadın bu sefer hangi yaşta olursa olsun ezilmeye mahkum olur.