bugün

evlenecekleri erkekleri konuşan kızların, kızlık zarı diktirme, daraltma, çimento dökme işlemlerini konuşanların üye olduğu site.

nerde bir orospu varsa buraya üye olmuş.
allah'ın salakları.
amına koduğum orospu kılıkları kezoları.

(bkz: kadınlar kulübü nde dönen kızlık zarı muhabbeti/#25009434)

(bkz: kadınlar kulübü nde dönen kızlık zarı muhabbeti/#25009971)

edit: konuyu açan kız burdaymış lan. dikkatli olun orospu çıkabilir.
edit: yardım eden kız da burdaymış. dikkatli olun diktirmiş orospu çıkabilir.
edit: an itibariyle kızlardan birinin sevgilisi burda. dikkatli olun orrrossspuu çocuğuu olabilir.
günlerden bir gün eşimin kullanıcı adını tesadüfen buldum. şöyle bir arattım ne yazdığına;

* yemek tarifleri
* kullandığı ilaçlar trioid vs
* hamilelik ve kadınlara özel durumlar
* ve en can alıcı nokta bana resmen giydirmiş yanına yandaşlarını toplamış hep beraber bana giydirmişler.

sonuç: eşim kullanıcı adını bildiğimi bilmiyor, ama artık neye trip attığını 2 dakika biliyorum....
allah belamı vermesin bir gireyim dedim ne biçim insanlar varmış lan.

100 de 90 nının tek derdi nikah yapıp o cüzdana sahip olmak. onu bir güvence belleme

onu elde edince de tek dert bebiş.

kociş vajiş .
kadınların vasatlığını ortaya çıkaran forumdur.
Son zamanlarda araştırma yaparken sürekli olarak gözüme çarpan forumdur. Adı Kadınlar Kulübü olmasına rağmen erkeklerinde yorum yazması biraz enteresandır kanımca.
en aktif bölümü "kızlık zarı dikimi" ile ilgili konular olan kadın forumu.

bu gidişle "kızlar kulübü" olacak forumdur.
orospuluk parayla degil dedirten site.
erkeklerin niye üye olduğunu anlamadığım site.

karı düşürüyorsunuz dimi lan ibneler?
erkek neden aldatır sorusuna en güzel cevabı veren site. üzerine tez yazılır amk. bu kadar aptal kadın topluluğundan fazla bir şey beklememek gerek.
(bkz: kocam kokuyor gaz çıkarıyor ve banyo yapmıyor)
4chan için kullanılan "internetin göt deliği" ifadesini asıl hak eden sitedir. türkiye'nin sosyal medyada görünmeyen yüzüdür. adeta bir paralel evrendir.

buraya giren herkes genel olarak kadınlardan nasıl tiksindiğini, nasıl kadın düşmanı * olduğunu belirtmiş ama ben "bir derdim var :(" adlı bölümdeki birkaç başlığı okuduktan sonra kendi hemcinslerimden de aynı ölçüde tiksindim. kadınıyla erkeğiyle aynı bokun soyuyuz. harbi eğitilmeziz, hiç kasmayın boşuna.

o değil de benim sabah sabah burada ne işim var, bu paralel evrene nasıl geçiş yaptım inanın bilmiyorum. sanırım gerçekten internetin göt deliğine ulaşmayı başardım.

not: aranızda sosyoloji okuyan varsa günde yarım saatini bu siteye ayırsın, çok sağlam malzeme çıkar.
Bazen kendimden tiksindiğim anlarda giriyorum bu siteye. Ulan ne salak karılar var deyip keyifle çıkıyorum. Kociş hamiş bebiş... Literatürüne sokayım sokakta görsem abla teyze der elini öperim böyle pisliklerin ama dark side a geçince tanıyamıyorsunuz maalesef.
Geri kafalı kadınların sitesi. Bakire olmayanlara hakaretler, kociş , hamiş , spoş (sperm demekmiş yuh!) gibi saçma salak sözler mevcut. Hatta bir kere bir yazı okudum kızın teki kürtaj fiyatları hakkında bilgi almak istiyor. Bir yorumlar. Rabbim ıslah etsin bunun gibiler biz hamiş olmak isteriz allah bunum gibilere verir bize vermez. Bunlar mı ana olcak? Her türlü salak karı orda işte.
Ne ararsan var sitesi. Birgün üye olacağım hiç aklıma gelmezdi.
yazılanlar kadının kılından tüyünden, bebeğin gazından kakasından sidiğinden öteye gitmeyen forum sitesi.
Örnek vermek gerekirse:
-kızlaaar bebişimin gazı çıkmıyoo. Ne yapmalıyıım? :(((
-ay canım ya. Rezene içir rezene.
-ne rezenesi ya, çörek otu yağı içir bence. Vs vs.

ilk çocuğunu kucağına alan ve bu konuda bilgisiz olan ablama rehber oldu burası. Aylarca maruz kaldım şu siteye.
-essy aradan iki saat geçti hâlâ altına yapmadı.
-ee ne yapacağız abla?
-kadınlar kulübüne bak kadınlar kulübüne...
Bu süre zarfında evlenmemeye çocuk yapmamaya karar kıldım. Güzel etkili bir site evet.
üye oldum ama o kadar çok konu var ki nereye ne yazsam düşünmekten yazamıyorum ?! hani içimi dökeceğim önceden düşündüklerimi şuraya yazarım diyorum ama yazarken tık yok. iki cümlelik yazı çıkarabilirsem ne ala. sanırım forum olduğundan o kadar kasılıyorum. bak burada nasıl da açılıyor dilim ah be... neden çünkü formata aykırı neden çünkü cazip geliyor aslında maşallah ben günlüğe yazar gibi döktürüyorum bak hala yazıyorum ama nafile. ama gerçekten bazı kişiler görüyorum kadın kadına ne biçim davranıyor ya hiç mi empatiniz yok ? kınamadan önce insan bir durur düşünür. cidden yani her türden insan tanınabilir. ayrıca kurallara uymayan birkaç ''popüler'' üye gördüm ne iş yani ? her ne ise ya. ilkten biraz fazla kadınsı gelmişti ısınırım belki. denk geldiğim birçoğu da anne olmuş ayrıca...
kadınlar çok tuhaf varlıklar cidden. daha doğmamış kız bebeğe neler diyorlar. bir erkek dese anında linç ederler. ben uyarsam beni de linç eder o be !! kimse de garipsememiş... tuhaflık tek ben de olamaz.
Komik bir site. Eglencesine firip okunabilir cok ciddiyim. Ama girdigimde beni ulkemin kadinlarindan iyice sogutuyor. Evde kalmis yada erkenden evlenmis kendini yetistirememis koca parasi yiyen surekli gün yapan cahil kadinlarla dolu.
her gece şuursuzca girip milletin dertlerini okuduğum portal.

bütün kadınlar ya aldatılıyor ya dayak yiyor ya kayınvalide şiddeti görüyor. fakat gördüğüm en orijinal ve en farklı dert ekteki görselde olandır. inşallah çözümünü bulmuştur.

görsel
Pussy'lerinin rengini açtıracak doktor tavsiye edip duruyorlar birbirlerine, sir ağda karartıyormuş bunlarda iki senede bir renk açtırma operasyonu yaptırıyorlar. 5 senede birde daraltma operasyonu yaptırıyorlar. Ulan benimde ball' larım karardı bende renk açtırıcam. Hayır insan okuya okuya bu sitedeki yazıları özeniyor.
Kizlarsoruyorun atası olan site. Ama bunda kafalar bambaşka. Cnms falan diyor herkes birbirine dalga geçilen kezban şeklinde yazıyor herkes. Kadınlardan nefret ettirmek herhalde amaçları veya kadınlar cidden böyle.
binbir derde deva olan sitedir. adeta karadelik gibidir içine çektikçe çeker. bir tek ölüme çare bulamamışlardır.
Benim açımdan hoplatılanlar kulubüdür. Yavru ceylanlarım benim.
muhtelif konu başlığında size hakaret edip hızını alamamış, bir de profilinize girerek hakaretlerini orada sıralamaya devam eden pro üyeliklerin bulunduğu site. dikkat edin, prolar hakaret eder ancak yasağı siz yersiniz. tavsiyem, muhattap olmayın.
ya allah affetsin çok boş bir yer.