bugün

erkek popülasyondan ciddi rahatsız olan kadın serzenişidir. nefret duyar.

gerçekten, sokaktaki adamların tiplerine, yürüyüşlerine, tavır ve tutumlarına bir baksanıza..

siz ilgi duyuyor musunuz?

merak edenler için söylüyorum, öyle afet-i devran falan değilim. cinsel aysel gibi bir halim de yok. erkek arkadaşıma sorun. cinsel ilgisi yok bana.

yanıma oturup aklını benden alamadığını aşırı belli eden yaşlı amcadan, toplu taşıma beklerken kafamı çevirdiğim yere doğru hareket edip göz hapsime girmeye çalışan (bkz: ibne mi ne idüğü belirsiz) tiplerden, istikamet soracakken arkasını dönüp ilk bakışla göt-göbek-göğüs-boyun yörüngesini takip ederek suratıma anca bakan otobüs şoföründen, ilaç almaya girdiğimde surat ifadesi birden kayan eczacıdan, yoruldum, bıktım artık.

Her gün sokağa çıktığımda sinirimin bozulmasından bıktım.

Sadece bana değil başka kadınlara da çirkin çirkin bakarken de boğazlayasım geliyor herifleri.

iyi ki çantamda * kesici-delici bir alet bulundurmuyorum, yoksa kullanırdım.

Ya da ciddi söylüyorum bir gün ben ciddi bir seri katil olabilirim.

zaten öyle miniler, dekolteler giymekten yeterince feragat ettik artık.

ama mesela eskiden erkeklerde bir edep, bir utanma, bir ağırbaşlılık vardı.
Şimdi migrosta reyonlar arası dolaşırken tesadüfen gözgöze gelmek zorunda kaldığım40 yaşlarındaki heriften hiç hoşlanmıyorum mesela. tiksiniyorum abi. bir kere görmem yetiyo.

Onun için, anneler erkek çocuk dünyaya getirmeyin. Kız çocuk ok, zaten hanım hanım oluyorlar.
Ama görsek tipini sikeceğimiz dallamaları artık yetiştirmeyin dünyaya. Kirlilik yaratıyorsunuz.
doğru bir öneri. bıktık artık hem kişilik, hem fiziksel açıdan kirlilik oluşmaması gerekir.
Saçma öneri.
Erkekleri bu hale getiren sizsiniz. Daha doğrusu düzgün erkekleri kovalayan sizsiniz. Kaldırımda tesadüfi olarak önünden yürüyen bir hatun gördüğünde, rahatsız olmasın diye karşıya geçen erkeğe teşekkür ettiniz mi siz?
Dekolte ile otobüste ayakta durduğunuzda yanınızdaki kişi, göğüslerinize bakmadığında ne efendi adammış dediniz mi içinizden? Siz geçerken kapıyı tutan bir erkek gördünüz ama hiç bir zaman gülümsemediniz. Eh ne yaptı o erkekler? Çekildiler, saklandılar, ama yok değiller aslında.
Ne ekerseniz, onu biçersiniz.
Nokta yok virgül yok. 5 defa okudum başlığı anlamak için. Anladığımda ise yazacak bir şey bulamadım.
Her erkek anlattığın tipte değil.
evet erkekler olmadan mitoz bölünmeyle bölünerek çoğalabilirsiniz. Ve Ayrıca giydiğiniz dondan yediğiniz ekmeğe, bindiğiniz arabaya kadar her sektör her üretim aşaması ve iş gücü maalesef erkeklerin elinde. artık hepsini plaza kadınları ve kezolar halleder. sanırım hallederler değil mi ? Artık şu saçma feminen düşüncelerinizden kurtulun. dünyada çıplaklık hızla yükseldiği için cinselliğin de giderek ön plana çıktığını unutmayın. Biz de sapıkların ve tacizcilerin cezalandırılmasından yanayız ama feminizmin de boku çıkmamalı.
ah canım benim çocuğun cinsiyeti kadına değil erkeğe bağlıdır.
yani erkek egomonyası doğanın kanunudur. yaşasın tam bağımsız erkek egomonyası.
zaten bizde çocuğumuzun cinsiyetini seçebiliyorduk, evet.
Bu kadar feministlige gerek yok bence.
Tamam. evet.
güncel Önemli Başlıklar