bugün

ayıp eden erkektir . kalçalarına bakılırmı hiç. töbe töbe.
http://galeri.uludagsozlu...l%C3%A7alara-bakan-erkek/
görülmemiş olaydır. neden bakılsındır.
evet o benim. hoşuma gidiyor arkadaş. ama hepsi değil ince bel düzgün bacaklar ile dikkat çeken tayt ya da kot ile benim aklımı başımdan alıyor. abaza değilim arkadaşlar eksi vermeyin.
(bkz: popoya bakan terbiyesiz erkek)
Normal erkektir. Bakmadığı zaman anormal derim ben o erkeğe...
genel bir hastalıktır bu. yanımızda sevgili ya da normal bir kız arkadaş olsun, yapıyoruz bunu. hemen bi ciddileşme "yo yo o göte bakıp iç geçirmedim, zaten düzenli bi şekilde çatır çatır vuruşuyorum ben canım" havası verme telaşı. gerçekten insan komik oluyor. hele erkek erkeğe iken ben bakmam abi moduna girmek iyice götlek bi hareket.

kabul edelim, o göte baktık. bakacağız da. yusyuvarlak. bakılıyor işte bırak bu ayakları dangalak...
kadının yüzü sıradansa fark yaratacak yerin kalçaları olmasındandır. bari ordan kurtarsındır.
en itici erkek top 5'te 1. sıranın sahibi pis kaka erkektir!!!
doğru yere bakandır.
yemeklerden de salçalı olanları çok seven erkektir.
hedefe kilitlenmiştir.
güzele bakmak sevaptır diyen sözlük yazarı.
tek bir bakışla hanesine 10 sevap point yazdıran erkektir.
nereye baksin mesela mahmut'a mi baksin.
hasta degildir.

kalca, bir kadin hakkinda en dogru bilgiyi veren yerlerden biridir. tabi neyin bilgisini verir o onemli. dogurganlik bilgisini verir. kalcasi normal olculerde olan, yani odun gibi olmayan, cok da iri bi kalcasi olmayan bir kadin, erkegin dusuncesine gore saglikli kadindir ve saglikli nesiller uretir.

yani sanildigi gibi "off şu göt ne sikilir bea!" bakisi atmaz o erkek. bilincalti işte...
masumdur. kadın budu köfte yapmak istiyordur sadece. sanırım...!
kadının kalçalarına bakan adam %90 uludağ sözlük yazarıdır.