bugün

trafikteki olağan şeydir. bayan soforler kaza yapmayıp bizzat kaza yaptırmaktadır.
trafiğe uygun olmayan bünyelerine aldırış etmeden şöför koltuğuna tünemiş olan kadınların sebep oldukları hadise..
Aynaların, saç düzeltmek,makyaj yapmak dışında bir işe yaradığından haberi olmayan bir kısım kadın trafikte tehlike saçıyor.
Nedir arkadaş bu aynaları kullanmama özrü.

Başlıca sorun, kadınların ileriye değil nedense hep arabanın burnuna bakarak araba kullanıyor oluşu bence.

Tüm otoyola hakim ol demiyorum ki arkadaş yalnızca önün-arkan ve sağın(ya da solun) u aynaları kullanarak kontrol altında tutmak. Tam olarak yapman gereken bu.
Vites gaz dan ibaret olsaydı bu otomobil denen teknoloji herhalde üretici firmalar masraf yapıp o sinyaliydi, aynasıydı,geri vites sensörüydü boku püsürü yerleştirmez bu aksama.

Dümdüz gidiyor hatun. Sağa ya da sola geçmesi gerekirse zahmet edip sağ ya da sol aynaya bakıyorlar tabi o kadar da haklarını yiyemem.
Stop lambalarının ne işe yaradığını bilmeyen bir kadın bu gün sabahın kör vakti girdi arabaya arkadan.

Stop lambası yok zaten, biz artistlik olsun diye taktırdık o ışıkları, arkamıza güzel bir hatun gelince yakıp söndürüyoruz göz kırpmak baaağbında.

Yani, kadın şoför kaza yapmıyor efendim, yaptığı saçma sapan kural ihlallerinden dolayı kaza yaptırıyor.

iş bu entry; Şoförlüğünün hakkını veren kadın şoförleri tenzih ederek yazılmıştır.
siz hiç şerit değiştirirken aynasına bakan bir bayan gördünüz mü? evet ben gördüm, ancak bu makyaj amaçlı bir bakıştı.

ayrıca sinyali verdikleri anda kendilerinde şerit değiştirme hakkı olduğunu sanıyorlar ya beni delirtiyor.
Kırmızı ışığı görünce, ışıkla aralarında bir kilometre olsa bile yolun ortasında zank diye dururlar.

Normal bir sürücü napar? Işığı görür, hızını ona göre ayarlar en arkadaki arabanın dibine yapışır de mi? Hayır efendim kadınlar yolun ortasında pat duruveriyorlar ışığı görünce sonra da e kırmızıda durulmaz mıydı diye saf saf soruyorlar.
hipnotize olmus gibi iki eli siki sikiya direksiyonda, gozler ilerde. hani arkasinda kiyamet kopsa haberi yok! o araba sadece ileri gidiyor. her zaman soyluyorum, kadinlara apayri bir ehliyet sinavi yapilmali. odun gibi araba kullanmaya calisanlara verilmemeli. bile bile yollara salinmamali bu potansiyel trafik canavarlari! kadinda el goz koordinasyonu gelismemistir. refleksleri zayiftir. tabi hepsi degil, arada kucuk bi azinlik cikiyor.

ama kadin araba kullanmak icin yaratilmamis, anlayin artik. yillar gecse bile hala ilk defa araba kullaniyomuscasina bi heyecan, bi titreklik, bi guvensizlik. vermeyin sunlara ehliyet falan!!!
onlar stopları gördüklerinde renginden dolayı boğa gibi sinirlenip frene basmak yerine gaza basıyorlar.
Arabistan'da kadınlara araba sürme yasağını durup durup gündeme getirenlerin uğramadığı konu. Çok yavşaksınız keşke ölseniz!!

Adettendir; (bkz: kemalistlerin uğramadığı başlıklar)
kaza yapmaya meyilli erkek başlıkları. yapmayın madem o kadar usta şöforsünüz. bi kere biz kırmızı ışıkta makyaj yapıyoruz taamm mı!! *
evet kötü Şofördurler. sebebi kurallara uymak yerine özel hayatta olduğu gibi kendi kurallarını uygulamaya çalışmaktır. yoksa erkeklerden daha yeteneklidirler.

yemezler annem arkadan kasıverirler.
ilk oyuncakları araba olmadığı için olabilir.
2 yaşındaki kızıma direksiyonu bıraktığımda rahatça manevra yapabilmektedir. keşke her bayana babası bebekken ders verebilse ne güzel olur.
bu sabah fsm anadolu-avrupa geçiş güzergahında, kiralık bir 320i'de kilometrelerce aynada makyajını yaparken etrafında sinirden ve korkudan kendini silken onlarca sürücüye aldırmadan yoluna devam eden kadın gibileri için söylenmiş söz.

sözüm sana kiralık bej 320i içindeki katil, o suratına sürdüğün makyaj malzemesini satan avoncu kızın halasının görümcesinin eltisinin kızının evindeki kombiyi takan tesisatçının sünnet olmamış oğlunun kreşteki öğretmeninin ayağındaki ayakkabıyı üreten zanaatkarın bağlı bulunduğu odanın çaycısının çengeline koyduğu az şekerli kahvenin fincanını boyayan seramikçiyi silkeyim.