bugün

sen öyle diyorsan öyledir...

Erdal Sadi isimli hocanın çalışan kadınlarla ilgili sözleri tepki çekti: "Gusül abdesti alıp namaz kılması gerek. Çalışmayacak. 'Öğleni ikindiyi akşamı kaza ederim.' Sanki salata yapıyor. Kazaya bırakmak 80 sene cehennem azabı"

https://twitter.com/odatv..._Vafvd6HFn0fEv3Q&s=19
Her dinci gibi saçma sapan konuşmuş işte. Asıl suç, böyle kadın düşmanı dinci şerefsizleri ciddiye alan ve kendine hayatı dar eden kadınlarda. Düşünmüyorsan birileri tarafından davar gibi güdülürsün.
Ne zaman evlenip, opüşeceğiz ona da karar vermiş mi mk!

Evet.
kadının çalışma hakkına dair hoş olmayan bir yaklaşım biçimi. tasvip etmiyoruz.
bu dinciler bence neden vaiz maiz oluyor:

kafayı kadınların bir yerlerine takmaktan işe güce konsantre olamıyorlar, dillerine de vurmuş, bari buradan rızıklarını çıkarıyorlar..

milletin de zaten ağzının suyu akıyor... "kadının he mi? ooo, tabiii, ya biterse?" ...

ya bunlar "orucu karımızla bilmem ne yaparak açabilir miyiz?" diye soran adamlar, vallahi kafaları dinde, namazda, ibadette değil.. heriflerin cennete girme amacı huri... huriler cehennemde olsa oraya koşarlar...
ya fukaraların ne masturbasyonluk hali var.. kadın dediğin cinsiyeti en çok nerede görüyoruz? ya hemşire, ya süpermarkette kasiyer, ya öğretmen.. canlarından bezmişler zaten, bir de sapıklarla uğraşıyorlar..

iki saat önce bir tanesiyle konuştum, kadın diyor ki “hasta yerinde yok, onu arıyorum”… cumartesi gecesi derde bak.. sen bu insanları sistemden çıkartmaya kalksan resmen düzen çöker. 15 milyon kadını bunların hastalıklı zihniyetlerine uyup tarlalardan, fabrikalardan, dairelerden çek bakalım memleket bir haftada ne hale geliyor.

Haaa, çekmiyor musun? O zaman bu heriflerin konuşmasına da izin vermeyeceksin..
gerçek islam bu değil...
Bi siktir git denilen dindoş zırvaları.
Her zaman soruyorum yine soracağım. Bu tiplerin neden yüzünde nur yok?
Yaşar Nuri Öztürk hocanın aktardığı bir cümle var, namaz bu ümmetin başına bela edildi... Hoca nedinini de güzel açıklıyor.
https://m.youtube.com/wat...LFuYSBiZWxhIGV0dGlsZXI%3D
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar