bugün

Şeytana uymuş müezzindir, olur öyle şeyler. Amına koduğum şeytanı hep dini bütün insanlarla uğraşıyor zaten, camide, kuran kursunda, müftülükte, cemaat yurtlarında barınıyor orospu çocuğu, lanet iblis!
lan bu ne ara noldu gene de şaşırmadım ülkede bir bunlardan kurtulamadık şunlar bir topluca terketse ülkeyi gelişiriz valla amk.
Yarin sabah namazina mütakip görevine baslar.
Kur'an kursları yurtlarda tecavüz edilen erkek çocuklar da espri oluyor zaten.

Evet, şaka yapmış bu müezzin. Bir kereden bir şey olmaz.
sapıklık ve arapça gevelemek için dünyanın parasını alıyor bu imamlar.
Toplum olarak gün geçtikçe daha pislik bir hal alıyoruz. Allah ıslah etsin gerçekten nasıl bu kadar kötü olduk anlayabilmiş değilim. Çok üzücü...
Allah affeder sıkıntı yok.
inandırıcılıktan uzak iddiadır. Sebepleri şurda sıraladım: (bkz: #41906018)

(bkz: sahiden müezzin olayına inanan kerizlerin olması)
müzzin kardeşimize ıh- mıh- şey- yani diyecekleri duyar gibi oluyorum. he he kılışdar yaptırdı bunu da.
bizim atalar gerçekten akıllı adamlarmış

bu osmanlı torunlarıyla melezleşince böyle geri zekalı olmuşuz

neyse

ata sözü ne der ??????

ne gelirse hacıdan hocadan........
çok fena rezillik, nasıl arsızlaşmışsa demekki . Umarım kuran kursunda hocalık falan yapmamıştır.
komploya kurban gitme ihtimali olan bir muezzindir. belki dış güçler kadınla bir kurgu planlayıp ümmete ve müezzine tuzak kurmuştur. bu ihtimal düşünülmeli. ümmet saldırı altında.
tüm suç kabinin.
ahlaksızlığı adından belli.

giyinme kabini olsa böyle olur muydu?
ne insanlar gördüm üzerlerinde kabin yoktu ne kabinler gördüm içinde insan yoktu.
nick name sandım değilmiş.
çok büyük ihtimalle iftiradır.
“pier bayle, allah’ı topyekûn inkâr edenlerden kurulu bir toplumun var olabileceğini göstermekle, hazırlanmakta olan dinsiz toplumun habercisi olmuştur; böylece ateist bir kimsenin namuslu bir insan olabileceğini, insanın dinsizlikle değil, hurafelere inanmak ve putlara tapmakla alçalabileceğini göstermiştir...”

Dine bağlı yahut dinsiz farketmez; bir insan karakter yoksunu ise bu onun inancının yahut inançsızlığının bir neticesi değil, şahsiyetinin bir eseridir.
din iman adı altında sapıklığı meşrulaştıran müezzindir.
işin en kötüsü bu tarz haberlere alışmak.
--spoiler--
''Arkadaşımla kıyafet almak için mağazaya girdik. O bir kabine girip, soyunmaya başladı. Ben de kıyafet beğenip, kabinlere gittim. Arkadaşıma şaka yapmak için cep telefonumun kamerasını açıp, kabinin üzerinden çekim yapıyordum. Ancak bir çığlık sesi duydum. Arkadaşımın bulunduğu kabini karıştırdığımı fark ettim. Amacım arkadaşımı çekip, şaka yapmaktı. Kızın orada olduğunu bilmiyordum, kendisini ilk kez gördüm'
--spoiler--
Abdest bozulmuştur. Elhamdülillah.
bence adamlar yanlış anlaşılmış !
istesende sapık foto çektirmemeye yarayan yerli ve milli yazılımı deniyorlardı zanımca...
bu adamlar ilim bilim adamı, ilimi bilimi etek altı soyunma kabini olsa da arar bulurlar.
herifi sıkıştırsan o videoları satıp çocuk okutacaktım der.
Sapiklik içinde varsa değil muezzin halife olsa yapar.
Müezzin...?
Röntgen...?
Diyanet personeli...?
Kesin geçen cuma "dar pantolon" hutbesi okumuştur.
Not: Bazı yazarlara Lütfen kaynak sormayın... Çok pis kızıyorlar... o değil sonra da Kaynağı şemsiye yapıp sorana sunuyorlar.