bugün

özellikle tenha yerlerde, aynı yoldan gidiyorsanız, rahatsız olmasın diye 3-4 dakika beklenirki kadın uzaklaşsın , takip ediyor hissi uyanmasın.
Fazla söze gerek yok Adamlıktır.
utaniyorum o durumlarda. kadini rahatsiz ediyormusum hissi geliyor yolumu degistiriyorum. kadinlar sagolsun anliyor yol veriyorlar.
yapilmasi gerekendir. cunku siz kotu biri olmasaniz bile sizi tanimayan kisi sizden korkabilir.
Hızlıca önüne geçerek hatun kişisi rahatlatılır. yollarınızın ayrılacağı yere kadar güvenle gidilip bi nevi gizli eskortluk yapılır.

Yol değiştirmektense tercih ettiğim yöntem budur.
yol kadının olmadığı ve adımların sahibi de ben, sen olduğum için mallıktır.
filleri düşündüğümüz için, filleri düşünmemeye çalışmak gibim bişeydir.
Doğru harekettir. Belki mantıksız görünebilir ama yolda yürürken sık sık endişeyle arkasına bakan biriyim. Arkadan gelen herhangi bir ses o anda dikkatimi oraya toplar. Tenha yerde yürürken olur bu tabi. o sırada arkamda kadın, erkek kim varsa önüme geçmesi daha rahat hissettirir.
benim gibi düşünen insanların var olduğunu bilmek istemdışı olarak gülümsetti. *
Çok değiştirmişimdir yolumu bu yüzden.
hızlıca önüne geçmek.Geçerken kadına bakmamak daha iyidir.
ince düşünceli davranıştır. böyle bir durumda yanlış anlaşılmaktan çok korkuyor ve özellikle dikkat ediyorum.
az önce de bir kadın yanımdan gelip önüme geçti. sonra da ben de karşıya geçecekken karşıya geçmez mi ? tedirgin etmemek amacıyla 5 dakika boyunca sigara içip bekledim. sonra karşıya geçtim.
ne kadar kalbimi kırmış olurlarsa olsun maruz kaldıkları genco terörünü biliyor ve mümkün oldukça göz teması da iletişim kurmamaya çalışıyorum. tabi kalbimi kırdıkları için de bunu yapıyorum ama rahatsız etmek istemem asla.