bugün

memeleri yeni büyüyen ergen kızın kamburunu çıkararak durması misali rahatça hareket edemeyen ve yazamayan yazardır.
sözlük abazanlarından kendini korumaya çalışan yazardır. haklıdır.
Sözlükte mesaj kısmında 'engelleme,şikayet etme' özelliğinden haberdar olmayan yazardır.
sanal ortamda erkeklerin yavşak yönlerini daha baskın olduğunun farkında olan hanımkızımızdır. yavşakları savuşturmaktan bilgi paylaşımına zaman bulamaz. bu hoşuna gider mi kendilerine sormak gerekir.
türk kızını kötülemiyorsa kadın olma ihtimali %99,9 olan yazardır.
dikkatle incelendiğinde açık veren yazardır.
amacı kız düşürmek olacak yazarın başlığı savunanları %99,99 kadın olarak gördüğü yazardır.
gereksiz ayrıntılardan kaçınan yazardır. sözlükte cinsiyetiyle bir adım geride/önde olmaya çalışmak yerine, yazılarıyla bilinmek ister.
çok var. o kadar belli etmemeye çalışıyorum ben mesela. artık adamların 6. hissi nasıl geliştiyse, şıp diye tespit ediyor beni. mrb bağyan diye özel mesaj atıyor.
kimse bana atmıyor.
barajdaki futbolcu gibiyim demek ki.
kendine güvenemeyen yazardır. kadın olduğunu bilsinler nolcak ki? geçelim artık bu işleri yaa.
sana diyorum, korkmadan belli et, valla birşey olmuyor. geyik var, muhabbet var, tercihse senin tercihin kimse kimseye zorla birşey yaptırmıyor.
bir bayan neden bayan olduğunu belli etmeye çalışsın?
e demek ki prim yapıyor. demek ki daha çok ilgi görüyor. *
e siz bayan olduğunu belli edenlere ilgi gösteren abazanlara kızacağınıza bayanlara kızmaya çalışıyorsunuz!

bu zihniyet:
sırf kadının dekoltesini gördüğünde tahrik olan erkeklerin: tahrik olan erkeklere kızmak yerine kadınları kara çarşafa sokarak erkekleri tahrik etmesini önlemek isteyen zihniyetle aynıdır.
erkek olduğunu inatla belli etmeye çalışan yazar ile tamamen zıt bir yazardır. ayrıca bay ya da bayan olduğunu belli etmekten ziyade, yazdığı yazıların verimine bakılsa vatana millete daha mı hayırlı olur ne.
belki gerçekten kadın değildir, kızdır.
kıyıda köşede entrylerini girmeye çalışan kendi halinde yazardır. bu takım şeylerle hiç kafa bile yormaz.
SÖZLÜĞE GiRERKEN SAÇLARINI ŞAPKA ALTINA TOPLAYIP BABASININ GÖMLEĞiNi GiYEN, GÖZ KALEMiYLE KENDiNE FAVORi BIYIK ÇiZEN KIZDIR.
gereksiz bi uğraştır. insan neden saklamak için uğraşır? erkekler gelir diye mi? abazan olanlara haddini bildirir olur biter. o zaman günlük hayatta da erkek kılığında gezmeli bu kişiler. çünkü internette böyleyse gerçekte nasıl merak konusu.
itle bir çuvala girmek istemeyen yazardır.
bunu belli ettiği takdirde erkeklerin üzerine toplu halde atlayarak tecavüze uğrayacağını zanneden, hayal dünyasında yaşayan yazardır.
eğer bunu açıklarsa ve bir erkeğe güvenip buluşmaya falan giderse başına gelebileceklerden korkmaktadır.

http://www.uludagsozluk.c...3-kişinin-tecavüz-etmesi/
gereksiz bir hareket içindedir. userlerin monitorden çıkıp zikeni görülmedi daha. ayrıca dervişin fikri neyse zikri de odur sözünü de getirir insanın aklına. kendisini burada yazan bir insan değil de sanaldaki av-kadın gibi görmektedir.