bugün

kadına el kaldırmak için bahane aramaktır. insanlıktan nasibini almamaktır.
gayet olası durumdur. sonuçta hepimiz eşitiz.
Dayak kimse yememeli, ama kadın dayak yediğinde kopan yaygara, erkek yediğinde de kopmalı. Eksik bir şeyler var. Ama eksik olan ne tam olarak çözemedim.
kadın ve erkeğin tamamen aynı olmadığı gerçek. erkekler kas gücü olarak üstündür. zaten bundan dolayı tarihte kadınları bir mal gibi kullanabilmişlerdir. fakat kas gücü tarihte önemli olsa da, artık eski önemini yitirdi. aynı zamanda kadınlar genellikle daha duygusaldır, ve bence şu dönemde bu daha gerekli bir özellik.

son olarak şüphesiz kadın da dayak yiyebilir, yiyor da zaten. bu önüne geçmemiz gereken bir şeyken, savunur gibi konuşmayın. şiddetin her türlüsü aptallık ve ilkelliğin göstergesidir.

edit: o kadar insani ve mantık çerçevesinde yazdığıma inanıyorum ki, yanlışım neredeyse söyleyin lütfen. yoksa yazım tarzımda olduğunu düşünüyorum.
Bu zihniyet bu ülkenin en büyük yaralarından biri. Kadına da şiddet uugulayacağınıza erkeğe şiddet uygulamayı kessenize!
şiddet kadına karşı yapıldığında yanlış olmuyor. şiddet kendi başına yanlış bir eylem bu yüzden ne erkeğe yapılanı ne de kadına yapılanı makbul olmamalı.
sonuçta şiddet değil mi bu arkadaşlar. her gün yüzlerce erkek şiddete uğruyor fakat kimse bunu konuşmaya dahi tenezzül etmiyor. madem kadın eşit bizle o da dayak yiyebilir hakettiyse. dokunulmaz değiller yani. yanlış anlamayın şiddeti savunmuyorum