bugün

yemin ediyorum bak kadın ayıplanmayacağını, saldırıya uğramayacağını, kimse tarafından dışlanmayacağını ve yaptığı her ama her şeyin gayet normal karşılanacağını bilse anasını sikeyim sokak ortasında ağzına almadık yarrak bile bırakmaz. açık net söylüyorum. bu kafa tabi bizim eski soylu analarımızın zamanındaki kafa değil; yeni nesilden 28 - 18 aralığından bahsediyorum. abi düşünsene kadınsın, sosyal medyanın da etkisiyle peşinde her gün en az 15-20 erkek oluyor. twitterdan yardırıyolar instadan face ten swarmdan her yerden abi oluk oluk. her an her dakika testosterona maruz kalıyorsun. şimdi bu kadar ilgi alaka elbet kendine çekiyor kadını da. o da haliyle bi süre sonra kafasını kaldırıp etrafındaki yakışıklı, seksi, kaslı elemanları görmeye başlıyor. eğer yaptığı ve yapacağı her şey normal karşılansa sokağın ortasında beğendiği 5 adamla oracıkta grup yapmazsa ben de adam değilim. bu kadın milleti yok mu bu kadın milleti..
Kadınlar kadar taş yağsın başına götünü siktimin yobaz özürlüsü.
Ben bekar bir kadın olarak her şeyi yaşadım ve topluma sorun bakalım ne kadar umrumda? D E Ğ i L.
Sana gene de vermez.
Kadinın içsel ahlaki kurallarının bağlayicılığından çok dışsal tepki ve ahlaki kuralların bağlayıcına mecburen katlanma zorunluluğunu temsil eden cümle.

Kadınlar ayıplanmayacaklarını bilseler neler neler yapmazlar değil mi?

Her gün bir baska erkegin kollarında birden çok erkeğin arzuladigı biri olmuş olmanın hazzını yuceltir onların tabiatı.

Hicbir evli kadın kocasi harici başka erkeklerce de begenilmis olmayı kotü karşılamaz. Özellikle kendisinin de begenebilecegi bir görünümde olan erkek tarafindansa bu ilgi

Kadınlar zihinsel olarak sadakatini yitirmiş bir mahlûktur zaten.

Kadınların engelli abarťılı annelik rollerinin gereği olarak arzularını dizginlemeye çalışmalarıdır.

Yoksa herşeyin serbest olduğu bir toplumun kadınları tabiatlarına uygun düsecek biçimde istisnalar elbette olsa da 'orsp' olurlardı. Hakiki ve âlâ 'orsp' işini zevk ugruna yapandır 'orsp' bunu unutmayalım dostlarım. Sefil ve çaresiz bir kerhane işçısının adı değildir.