bugün

kahramanmaraşlıların bol bol küfür ettiği delidir.
keşke yunan galip gelseydi diyen atatürk düşmanı ve rte dostu.koyunlar tarafından takdir toplar.
anne karnında aldığı ehim bir darbe sonucu bu hale gelmiştir.
asil turk soyu olmaktansa yunan dolu olmayi tercih etmis kisi, saygiliyiz tercihine
(bkz: Ne olur git ya) demek istediğim kişi.
Yine mi gol değil aq.
hala hayatta olmasıyla tüm ulusu üzüntüye gark ettiren organizma.

toprak kabul etmediği için ölemiyor.
Son günlerde dillere dolanan ve vergi memurlarının dikkatini çekmesi muhtemel Lüks restoranı elinden gidecek korkusundan kalp krizi geçirebilir, heyecanla bekliyoruz.
Topragi bol olmasin kirec dökün mikrop yaymasin .
susun çöp konuşuyor.. konuş çöp.
üzerinde fes olan çöp kovası ve tutulmuş mikrofon görselini bulsam atardım. *
Geçen gün fesini çıkardı, altından insana benzer bir şey çıktı, ilginç.
başlığı her gördüğümde öldüğünü düşünüp hemen kına ve helva siparişi veriyorum ama bir bakıyorum daha gebermemiş yunan dölü.
"bunak" denildiği yerde direkt onun adı gelir.
hem bunak hem deli.
bugün de evinde ölü bulunmadı. senin benim oksijenimi tüketiyor.
"ben sana mikrop demem.
mikrop duysa ar eder.
bir zerren karışsa çöpe.
onu da murdar eder."
Yıllardır Atatürk üzerinden yalanlarınla, dolanlarınla, trollüklerile, zırvalamalarınla, kendini göstermek, medyadik bir ilgi budalası olmak için kendini yırttın peki ne oldu? Hiçbir işe yaramadan hastanelerin bir köşesinde bir ayağın çukurda ölmeyi bekliyorsun, o kadar yalaklandığın iktidarın da umrunda değilsin; dostlar alışverişte görsün niteliğinde bir ziyaret, sonrası hiç. Ölürsen bu ülkeye hayrın dokunmadığı için seni hatırlayacak iki üç aktroll ve takipçin var onlar da bir sene sonra seni hatırlamazlar bile. Öldükten sonra alkolikliğin muhtemelen gündeme gelecek, beş yıl sonra vatan haini bile ilan edilebilirsin.

Ama senin ekilmesine yardımcı olduğun nifak tohumları bu ülkede saatli bombalar gibi patlamayı bekliyor. O nifak tohumları yüzünden bugün toplum iki kutuplu, birbirine düşman, birbirinin öldürmeye bakıyor.

Yatacak yerin bile yok.
(bkz: insanlık harabesi)
geberemedi gitti amk deli iftiracı ibnesi.
timur güldü. lanetullahi aleyhim.
Lütfen geber artık amk.
böyle bir organizmanın kaç-ak sarayda her öğle yemeğinde saf tutması yahut devletin kanalında boy göstermesi bir yana, bu ülkenin oksijenini tüketiyor olması bile insanlık adına üzücü bir vakadır.
peşinden gidilesi önder.
Ahmet saltık ile olan tartışmasında söylediği cümleler şunlardır :

--spoiler--
- bugünün adamlarından biri -
- kesin yahudi bu adam -
- palavra bu ! -
- kemalist işte ne olacak ? -
- dönemin şartları öyle gerektirdi -
- bunların hepsi uydurma. -
--spoiler--
ölmedi mi lan hâlâ bu?

tayyib için de kanser, ölecek falan dedilerdi bi ara. sonra o aktarı danışman alınca adam eskisinden saglam cıktı piyasaya. şimdi de bu fesli dayı... öldü ölecek derken, olmadı olamadı işte.

olm bunlar ölümsüzlük falan bulmuş olmasın sakın?
bu sabah da evinde canlı bulunmuş olması bilim dünyasında büyük üzüntüyle karşılanmıştır..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar