bugün

bir nevi bencillik olarak adlandırılabilecek cümledir, ya da garantiye alma gayreti de olabilir.

edit: ulan kadınlar hakkınızda hiç birşey yazmaya gelmiyor hemen eksiliyorsunuz haa, hadi bende kadınsam? deilim tabii ki hangi kadın yazar lan bunu.
cunku bir kere sevmistir ve aci cekmistir. neden olmasin boyle bir sebep bu cümleye ?
iliskide seven taraf pismis k1vaminda bir yemek gibidir efendim. sevilen tarafsa az pismistir hazimsizlik yapar. aci da hazimsizliktan domaz mi?
yalnızca kadınlara özgü bir durum değildir, yaşayabilen herşey sevmekten çok sevilmeyi bekler..buna saksıdaki menekşeden, ölümü bekleyen bir amcaya, yahut diğer kardeşine gösterilen aşırı ilgiyi görüp "neden ben sevilmiyorum" diyen büyük kardeş te dahildir..
inanmayınız efendim, kadınlar içinde önce sevmek gelir.. yoksa siz sevmişiniz sevmemişiniz çok önemli değildir.
daha çok tecrübeli kadınlar için sevmekten önce sevilmenin gelmesi şeklinde yorumlanabilir durum. zira anneler kullanır sık sık.
"Kızım sevdiğinle değil seni sevenle evlen.."
oldu, sen öyle mi yaptın.
yoo..
tamamen erkeklerin sucudur. zira erkekler bazen kizlarin gotunu gereksiz yere cok kaldirmaktadir.
sıralama bu şekilde olsada mutsuzluğun önüne geçemez.