bugün

Radiohead ve teomanı karmış, güzel şarkılar yapan genç insan. Allah yolumuzu kesiştirsin umarım.
gerçekten samimi ve güzel sesli dinlenilesi bir şarkıcı. özellikle yorgunum ve ağrılar , kediler dinlenilesi
özel hayatında hiç gülüyor mu acaba merak ettiğim kişi. o soğuk poz kesmeleri yüzünden bi' ayar oluyorum bazen. sonra o sözleri yazan insan kötü olamaz diye vazgeçiyorum.
Sesiyle öpüşmek istediğim adamdır kendisi.
egodan var olduğunu düşündüğüm, yüzyüzeyken konuşuruz grubunun solisti.
duyumlarıma göre her gün bir kızla takılan kişi. Ancak sesi çok güzeldir özellikle kediler şarkısı insanda öpüşme isteği yaratıyor.
Yorgunum ve ağrılar şarkısı müthiş olmasa da güzel puslu bir havaya sokuyor insanı.
yorgunum ve ağrılar şarkısını sevdiğim müzisyen. Bilemiyorum bence hak ettiği değeri görmüyor gibime geliyor.
Kaan boşalmak diye okudum.
bizi nasıl etkiler şarkısını dinlemekten bıkmadığım, hoş sesli yetenekli müzisyen.
Cenaze evi
Ateş edecekmisin
Adam şarkıları tekrar tekrar dinlenebilecek yüzyüzeyken konuşuruz grubunun solisti.
Yüzyüzeyken konuşuruz grubunun vokalisti. Ayrıca solo olarak söylediği şarkıları da vardır.
kelimeler ile oynayıp çok güzel şarkı sözleri yazan adam. bir gün oturup yüzyüzeyken konuşmak isterim kendisiyle.
sesi çok iyi, havalı da bi adam ama 24 yaşındaymış daha büyük sanıyordum.
kuliste fotoğraf çekebilir miyiz dediğim de "instagrama atıp hava atıcaksınız di mi sizi gidi boklar" cevabını aldığım sesiyle öpüşmek istediğim solist ve gitarist.
Kediler adlı şarkısı ile keşfettiğim, dinlenilesi bir isimdir.
Yorgunum ve agrilar sarkisini seslendiren asiri cool sarkici sesinde bir sey var insani ceken.
Sanırım gerçekten benim tipim olan adam. Gözlerinin yeşil oluşu, sesinin bu kadar uyuşturucu oluşu, o şarkıların yazıldığı kişi olmayı istetiyor.
Yüzyüzeyken konuşuruz kaan.
aklıma boşnak böreği geldi karnım acıktı.
(bkz: bakın buralar hep ergen dolmuş)

Ergen turnusolu arkadaş.
kızların yeni gözdesi, eskiden türkçe rock adı altında yapılan silik grupların solistlerine aşıklardı hala aynı.
Uzatma n'olursun 2'sinin sözleri şöyledir * :

seni kaybetmek beylikdüzü'nde yaşamak gibi
ne yazık ki ikisi de hayatımın gerçekliği
öyle deme n'olursun
beni dinlemeden gitme pişman olursun diyorum bir de pişkin pişkin
sanki ben masumum da sen kendiliğinden değiştin

bunu kabullenmek bunla yaşamak çok yorucu
ben yapamıyorum peki kim ödeyecek bu borcu
böyle yapma n'olursun

bak n'olursun dinle beni gitme sana muhtacım
peki ben bana muhtaç adamı ne yapayım
pınar bunu deme n'olursun
yüzyüzeyken konuşuruz ile kendisini dinliyor olmama rağmen yorgunum ve ağrılar şarkısı ile kimi dinlediğimi öğrendiğim duygusal ya da cool takılmaya çalışan bir arkadaş. sesi güzeldir. yüzyüzeyken konuşuruz, son feci bisiklet, adamlar ve benzeri grupların olayını hala anlamış değilim. tabi adamlar favori.
'' bir takım şeyler yaşandı ve yaşanmışlıklar artık mutsuz ediyor , melankoliğim ve bundan dayanaılmaz bir haz alıyorum ''

kafasında takılan bir abimiz.
arşivimde "evleniyormuşsun" isimli parçası bulunan sanatçı. diğer parçalarını bilmem ama bu parçasını beğendim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar