bugün

Hayır. Hatta hemcinsini ölesiye kıskanan, başka bir kız üzerinden prim yapmaya çalışan iq seviyesi düşük kızlar azalarak bitsin ve biseksüel/lezbiyen sayısı artsın.
Kızları bilmem ama ben gram tiksinmiyorum...

Kadın olsam kesin lez olurdum oh mis..
Bir erkeğin homoseksüel erkekten tiksindiği kadar asla. Ama ne yalan söyleyeyim şöyle bakımlı güzel bi kadın gördüğümde içimde hafiften bi titreme yaratmıyo değil yani. ister lezbiyen olsun olmasın. Keşke herkes benim gibi açık sözlü olabilseydi.
Hayır ne gay ne lezbiyenlerden tiksiniyorum. Bu onların kendi tercihi ve kendi hayatları. Saygı duyar geçerim. He ama öyle bir yönelimim yok,yine büyük konuşmayayım yarın öbür gün erkeklerden umudumu kesersem biseksüel olurum diye düşünüyorum...
Kızların çoğu tiksinmez çok azıdır.

Lez olmayan kızlar bile lezliğe köti gözle bakmıyor çünkü.

Lezbiyen kızlar eklesin
bu konuda sadece kadınların söyledikleri geçerlidir.
KIZLARI bilmem de ben tiksiniyorum. Gerçi bütün insanlardan tiksiniyorum. Ne kadar aşağılıksınız böyle yazık.
Evet.

homoseksüel insanlara karşı bir ön yargım yok ama karşı sıramda kız-kıza erkek-erkege sevişen çiftleri gördüğümde midem bulanıyordu valla ne yalan söyleyim.

Kız kızın göğsünü elliyor, boynunu emiyor; erkek erkege kucak kucağa oturuyorlar birbirlerinin cinsel organlarına dokunuyorlar. Iğrenç değil mi yani?