bugün

johnny depp'in ilginç itirafı.

görsel

https://twitter.com/kadra...tatus/1280852177817403395
inşallah sadece onunla kalmışlardır.
Feministlerde de şu anlayış var
Kızım herşeyi tecrübe etmek zorunda
Lan değişik, kız sadece sende mi var
Zehir olsa onu da mı tecrübe ettireceksin
Sizin yetiştirdiğiniz çocuk ya keş olur ya hapçı böylece.
ünlu olmuşsun ama adam olamamışsın johhny deep.
Tecrübe etmeyi her şeyi yapmış olmakla karıştıran bir grup var.

Tecrübe etmek demek, yaşantılardan görüp bilinçlenmek demektir. Tecrübelencem diye vücuduna her haltı sokarsan başkası seni görüp ibret alır kullanmaz.

Keşke tecrübe olsun diye bunları kendiniz yapmak yerine bilinç aşılasanız, neyi yapmaması gerektiğini öğretseniz de toplum rahatlasa...
iyi bok yedin.
Ne kadar özgür çağdaş bir aile moruq.
yaş kısmı mantıksız tabii ama, teknik olarak başkası ile içmesi ihtimalini düşünerek korkmasından mütevellit bir ebeveyn olarak en büyük kayağı yapmış.
Yalnız ben bu haberi twitter'da okurken "esrar" kelimesine gelene kadar çok tedirgin olmuştum ve endişe duymuştum gerçekten.

Ayrıca yapılan doğru bir hareket.

En azından oğlunuzun, kızınızın yapacağından emin olduğunuz kimyasal ya da madde kullanımını ilk olarak bir yabancıyla deneyimlemesi yerine onunla birlikte deneyimlemeniz oldukça mantıklıdır.

Darısı aklı başında her ebeveynin başına.

Değişen dünyadan haberi olmayan insanların böyle olayları yadırgaması ise oldukça gülünçtür.

Hiç ummadığınız en nezih semtlerde bile artık çocuklarınız böyle bir size göre riskle iç içeyken bunu yadırgamak da neyin nesi?
Ortadoğu da sıradan bir gün!

Yok pardon. o,bizim ülkede böyle bir şey olursa söyleyeceğimiz sözdü.
allahtan kızının ilk cinsel deneyimi için böyle birşey düşünmemiş.
O kadar para içinde yüzen kızı elbet bunu deneyecekti, babası da merakını güvensiz yerlerde değil yanında gidermesini sağlamış. Artık denemeyen kaldı sanki bunu. Bana çok saçma gelmedi.
Astarını skim senin ebeveyn gibi. ilk sigara içtiğimde rahmetli babam farketmiş, aduket ve ooryuukeet kombosu yapmıştı.