bugün

spor yapan erkektir.
kıl denen o iğrenç şeyleri görsel bir manifestoya dönüştürmek istemiyordur, göz zevkimizi düşünüyordur.
sporcudur veya sevmiyordur kıllı durmasını bacağının.
bacak kıllarını alan erkek çok büyük ihtimalle futbolcudur. futbolcuların bacakta bulunan kılları vücuttan enerjiyi çeker. ayrıca kasların gelişmesine engel olur. nasıl bir insan özellikle yazın uzun saçlarını kestirdiğinde rahatlama hisseder aynen öyle. bacakta ki kıllarını aldıran diğer grup da yüzücüler. onlar mecburen alıyorlar, çünkü saniyelerle yüzdükleri için kıllar yüzücülere engel oluyor keyfinden kesmiyorlar.
muhtemelen güreşçi olan erkektir.
kıl sevmeyen erkektir.
zaten çok yararlı bir bok olsaydı malum yerinizde çıkmazdı!

nedir bu kıllarını alan erkeklere eşcinsel demenin mantığı anlamıyorum.
kıl lan bu erkeklikle ne alakası var.

zihniyetinizi öpeyim sizin...
futbolcu olması muhtemel erkektir.
Akşam işe çıkması muhtemel erkektir.
bir zamanlar erkekti.
muhtemelen sporcudur. iş yaşamıyla testesteron hormonunun işlevliği arasında seçim yapmak zorunda kalmış garibandır.
bunu sadece futbolcuların yapması normaldir.
(bkz: bacağımı alır giderim)

bacağını yanında taşımayı seven erkektir.
Yaptığım olaydır , genelde vücut geliştirenler ve futbolcular alırlar nedeni ise kılların kas gelişimini engellemesidir.
ağda yapan erkektir. hadi göğüs, sırt, karın normal de bacak hoş değil gençliğimde yaptım bıraktım sonra. erkek biraz kıllı olurmuş babam dedi.
genelde futbolcuların kullandıgı bir yöntemdir bacak kaslarının daha hızlı gelişimi için uygulanır.
(bkz: bacağını da al git)
ilerde bacağına lazer epilasyonu yaptıracak erkektir.
batak oyununda kızlı, as veya papaz vasıtasıyla gerçekleştirilen fiil.
jilet yerine tüy Dökücü köpük kullanması gerekir. kılların yumuşaması ve nispeten azalması konusunda daha başarılı tüy Dökücü malzemeler.
Futbolcu olabilir.
Yuzde doksan sporcudur.degilse de kendi tercihidir.
Ama agda kullanirsa daha memnun kalabilir.
ağda yok mu sizin oralarda diye sordurtur.