bugün

Kendi açtığı başlıklara defalarca yine kendisi entry giren yazar. izin ver de başkaları da yazsın. Başlığın tutmuyorsa tutmuyordur.
owencan tarzı takılsa da bir hiç kalacak.
yedinci nesil olup sadece bugün entry girmesiyle kafa karışıklığı yaratan yazar.
herhalde ekşi sözlük gibi bir iki yıl bekleniliyor zannedip üç beş entry girip bıraktı gitti ve yazarlığının onaylandığını yeni farketti.bazen oluyor öyle.
vasat yazarlar nickaltında bok atıyormuş bu yazarımıza göre. Madem öyle ben de biraz atayım.

(bkz: temiz spor için feneri söndür kampanyası/#15658475)
(bkz: 31 çekerken kız arkadaşa yakalanmak/#9096469)
(bkz: kürtaj taraftarı kevaşe/#15657949)

(bkz: jetaim in uyurken 500 vasat yazar gücünde olması) diye bakınız veren bu yazarımızın en beğenilen entryleri. Varın siz düşünün.
(bkz: jetonu köşeli olan yazarlar)
kendi başlığındaki entrylerin 10 tanesinden 4'ünü kendisi giren yazar. başarılıdır. başarı oranı %40. gayet iyi.

edit: an itibariyle toplam 20 entrynin 9'unu kendisi girmiş. hadi koçum %50'yi zorluyorsun, gayet başarılı.
(#15658312) forum/chat tarzı entry. aynı zamanda subjektif yorum.
(#15660130) başlıkta imla hatası değil mi- di mi
(#15659983) başlıkla alakasız bakınız.
(#15658928) üst entryleri refere eden, cevap niteliği taşıyan entry.
(#15657996) tanım?

bu kadar hatalı bir yazarken nasıl olurda kendini güçlü sanar? biz 2 yıl yokluğunda formatı ezberledi sanmıştık oysaki.
yazık olmuş, kendini üstün gören çakma owencanımıza. ne kadar üstünmüş belli oldu.

buraya da not düşüyorum şu 5 entrye edit gelecek benim entry tarihimden sonra.
bu böyledir.
refere entrylerine devam etmektedir.
(#15661375)

7 yıldır donanım haber ile sandalyeden düşüp, frmtr'de ciddi konularda araştırma yapmıştır. onlar ile büyüyüp şimdi abileri ile takılmaktadır sözlüklerde.
entry refereleri devam eden basit ergen.
(#15661456)

nasılda kibiri sinire dönüştü ama.
(bkz: zall/#15662295) adam yardı amk. aynı fikirdeyim birader, mevzu varsa gidelim beraber.
ironik adam çelişkileriye yardırıyor efendim durduramıyoruz...
mesleğinin, kafatası yapısından ırk tahminciliği olduğunu düşündüğüm yazar.
okumayı öğrenir öğrenmez nihal atsız kitapları karıştırdığı için beyni sulanmış kafatasçı ergen.
bu aralar ırk ideolojisiyle bir hayli kafayı bozmuş yazardır. kafatası mı kırıldı nedir *
önüne gelene dönme diyen yazarcık.

arkadan gelirlerse diye dikkat etse iyi olur.
zatı ali sözlükte dikkat çekmeye çabalayan ileri derece ergen yazarlardan biridir. entryleri ve başlıkları şükür etmemize sebeptir.

(bkz: şükür namazı kaç rekat)
ilgi çekmek için başlık açan provakatör , faşist yazardır kendisi.
marslıların kurduğu sözlükte "hedenin hödenin marslı olmaması" gibi başlıklar açması neticesinde mars'tan şutlanan ve hasbelkader dünyaya, orada da türkiye'ye gelerek sözlüğe dadanan "hedenin hödenin türk olmaması" gibi başlıklar açmaya başlayan ıvır zıvır.

kendisine şunu tavsiye ediyorum. günde üç öğün aç karnına alsın, bir şeyi kalmaz.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/jetaim-276362/
7. nesil traş jileti markası. bu meretin fazlası cilde zarar verir çabucak körelir. en temizi usturayla traş olmak.
ilginç bir yazar. Nick değişimim öncesinde de şimdi de nick altıma tonlarca yazmış beni mutlu etmiş, mesaj atınca velin gelsin saçmalığına atılmıştır hemen. Buda demektir ki üstten prim yapmak. Komik, çok komik kendini düşürmekte; şuanda benim ona entry girerek yaptığım gibi. Ama onun kadar küçülmek isteseydim kesinlikle nick altına yazdıklarımda özel mesaj atarsa onu aşağılamak olurdu. Harika ya cidden. Güldürmesine ve küçük düşmesine hayran kalmamak elde değil. Başarılar diliyorum.
benim kültürümde abilik ablalalık yoktur. her majesty, him majesty, yes sir, mein liebe falan vardır. abi demişim ona vakti zamanında. gaRiP badem bıyıklardan element uydurulur ama bu kadar da uydurulmaz.
efendim kednileri baya bildiğin küfürbaz,pis konuşan ayrica olaylari yanlış yorumlayan, kendini fasulyeden sayan,zeki olduğunu düşenen(!), aslında şu dünyadaki 6 milyar insandan sadece birisi olduğunu unutan acip garip bir şahsiyettir..Allah hidayet etsin kendilerine..
(bkz: #15938823)

gerçekleri göstererek sikmiş. izindeyiz üstat.
survivor hayimin hızlı ve trakyalı hali.
(#15980842) gerçekçiliğnden ötürü bi pek iyi pek güzel.*
güncel Önemli Başlıklar