bugün

an itibariyle trabzonsporlu bir arkadaşımın facebook statusudur.

kendisiyle temasa geçtiğimde ise jaja ile irtibat kurduğunu ve jaja'nın geç gelmesinden dolayı son derece pişmanlık duyduğunu söylediğini öğrendim. portekiz dili ve edebiyatı bölümünde okuyan bu arkadaşımın dediğine göre jaja "trabzon'u karıştırmak isteyenlerin olduğunun bilincindeyim ama hiç heveslenmesinler. bursa'ya uyguladığım tarifenin aynından fener'e de" demiş.

bilgilendireyim dedim sözlük.

not: bu arkadaşın dürüstlüğünden asla şüphe duymadığımın da altını çizmek isterim bu arada.
yanılıyorsun dostum haberler kötü.

disiplin denen bir şey yok adam kafasına göre gidiyor geliyor ki 2. yarı bitmeden tekrar basıp gidecektir.
türkiye çok güzel. iş ahlakı çok güzel. avro çok güzel. en büyük trabzonspor.
Bence böyle diyerek suçunu örtbas etmeye çalışmış.iyi bir futbolcudur ama ne kadar iyi olursa olsun disiplinsiz oldu mu iş bitiyor.Bizimkiler çok yüz veriyor.(Metalist de bile bunları yapamamıştır)
jaja alanzino ile birlikte yaptığı açıklamayla arkadaşın söylediklerini teyit etmiştir.

http://www.ligtv.com.tr/T...=11&r=1&hid=85245
kalitesi ligin hayli üzerinde olan sihirbaz jaja'nın trabzonspor'dan kopmasını dört gözle bekleyen akbabalar 16 ocak 2011 trabzonspor manisaspor maçındaki performansından sonra bayağı üzülmüşlerdir galiba. ama daha da üzüleceksiniz koçlar. çünkü;

jaja ile konuştuk haberler iyi.*
birleşik arap emirlikleri'nin al ahli takımına transfer olan jaja ile konuştum haberler iyiymiş.* *