bugün

(bkz: bizde öyle baba yok)
sırf üniversiteli olmak adına abidik patates bölümlere giren, okulda okumaktan çok eylemlere zaman ayıran anarşistlerdir.
adam olun da iki dakka oturun kıçınızın üstüne,çalışın güzel bölümler kazanın jaguarınız da olur leoparınız da...

(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
(bkz: taşıma ruhsatsız yumurtayla yakalanan anarşik)
ne içiyonuz aga siz??? bizim derdimiz adamın arabası değil isterse uzay mekiği olsun.bu kadar öğrenci sorununa uzak birisinin çağrılması.arkadaş ne harç parası denkleştirme derdine düşmüştür,ne otobüs parası yurt parası derdine düşmüştür,ne bitirince ne bok yicem derdine düşmüştür,ne de askere gitse ölür müyüm acaba derdine düşecektir.Böylesine siki taşağında adam nasıl temsilci olur allah aşkına ???nese ne içiyosanız bana da gönderin bi ara.
şimdi, o jaguarı almak için çok para lazım.
çok para, bu zamanda, kapital düzende, isteyerek yada istemeyerek birilerinin sırtına basarak kazanılır.
bu sırt o anarşistin sırtı olduğu için bir miktar ilgilenecektir haliyle.

durum basit.
eleştiriyi algılarken farklı uzuv kullanan düzenbaz* söylemidir.
çok acayip çocuklardır ve sanırım yazarımızın içine (bkz: meth) kaçmış ya trollüğü ondan. inandığın tanrı sana yardım edecektir dostum, bu anarşikler çocuklarını özel okula göndermekten bile aciz * * *.
normal insan davranışı sergileyen kişilerdir. ne yapsın amnskym "bi tur ver" mi desin, bunu deyince mi normal olacak. "bana ne hamua goyum kimi gezdiriyorsa gezdirsin jaguarında, benim derdim onun günde harcadığı benzin parasıyla haftayı idare etmek. ben işime bakayım" mı desin. yok artık, insan la onlar da kıskanacak tabi.
eğitim hakkımız engellenemez derken jaguar kullananı soyutlayabilenlerdir.
arkadaş her üniversitenin kendi konsey temsilcilerinin çağırıldığı bi toplantıdan bahsediyoruz.
yani oraya bilkentli'leri temsil etcek biri gitcekti; gitti.

siz bilkent'in öğrenci konseyi'nin yıllık şenlik bütçesini biliyo musunuz?

"e beni temsil etmiyoooo!" e gülüm seni de kendi okul temsilcin temsil etti ya totorom! hııı!

bilkentliler'i de bu adam temsil etti.

daha da anlamadıysan dimana sıçayım artık ne diyim!
(bkz: jaguara yumurta atan anarşistler)
JAGUAR ŞAYET GERÇEK bir jaguarsA AYNI ZAMANDA KORKMALARI DA gerekli olan anarşistlerdir. mazallah salıverir üzerlerine ne anarşistlik kalır ne bakunin ne marx adamın götünü yer. o yüzden jaguarı olan kişilerle ilişki noktasında ölçülü davranmak gerekir.
(bkz: jaguar)
çakma anarşistlerdir. gerçek anarşist sistemin eşitsizlik sembollerini kıskanmaz.* o sembolleri yok etmekten yana tavır alır.*
küçük sırlar'ı fazla izleyip, etkilenmiş Gerizekalıların anlamayacağı anarşisttir.* Bugün, cumhurbaşkanı ile görüştürülen öğrencilerin hangisi türkiye'de öğrenci profiline uyuyor yahu? o görüşen öğrenci şekillerinin hepsi küçük sırlar dizisinden fırmalaydı. başka bir fonksiyonları yok, üniversite gençliğinin temsilcileri falan değillerdir. ayrıca Harç parasını ayarlayabilmek için yazın inşaatta çalışmak zorunda kalan binlerce öğrenci var bu ülkede ki onlardan birisi geçen yaz ölmüştü.. ama tabi anarşist ya bunlar jaguarları yok, insan olamazlar. kıskançtırlar.
jaguar sahibi genci kıskanmamış, aksine haklı olarak eleştirmiş gençlerdir. Jaguar sahibi bir arkadaş ankarada yurtlarda kalmanın zorluklarını nereden bilecektir. ankaradaki ulaşımın pahalılığından ne anlayacaktır. cumhurbaşkanına gidip havuzbaşı partilerinden sıkıldığını artık daha büyük heyecanlar aradığını mı anlatacak.

(bkz: uludag sozlukteki jaguar sahibi öğrenci)

not: şimdi yukarıda bir jaguar sahibi öğrenci arkadaş öğrenci konseyine seçilmenin başarısından bahsediyor. gelin size, ben Uludağ üniversitesinde öğrenciyken sistemin nasıl işlediğini anlatayım.

1-Bursa ülkü ocakları daha önceden reis seçtiği elemanlardan birisine bu adam konsey başkanı olacak der.(tabi sorsan karışmıyorlar orası ayrı)
2-Sınıflarda temsilci seçimi olur. Sonra o temsilciler fakülte temsilcisini seçer. Nedense seçilen fakülte temsilcisi hep vatanını milletini çok seven(!) insanlar olur.
3-O seçilen fakülte temsilcileri de oy kullanmaya medikoya giderler. Sonra öğrenci konseyi başkanı seçilmiş olarak 8-10 tane korumayla(!) dışarı çıkar.

Yani konsey başkanı olmak o kadar da zor değilmiş değil mi?