bugün

su götürmez gerçektir. Yine bi fabrikamızı kontrol etmeye gidiyorum (peder bey baskı yapıyor) işte mavi yakalıların olduğu yere girmemden itibaren burnuma ter kokusuna karışmış peynir, çökelik kokusu geldi böyle... Burnumu kapata kapata kontrol ettim içimden de pederime sövdüm. Lanet olsun baba sana dedim.
emeğin kokusudur o.
gerçek alınteri hiçbir zaman temiz kokmaz gerçeğidir.
modern, laik kemocanların iğrendiği koku. önce şu basit halkçı ayaklarından bi vazgeçin, özünüze dönün.
Yapacak bişey yok emekçi adam onun yaptığı işi yapabilen herkes kokar.
alınteri dökmelerine rağmen, çoğu patrondan temiz kokarlar.
görsel
Helalinden para kazanmamış yazar beyanı. Kokusuna kurban ol dedirtir.
baba kokusudur. akvayt kokusu nedir bilmeyen yazarın beyanıdır. elleri nasırlı bir babanın çocuğu olmayan gereksiz birinin saçma sapan fikridir. daha aşağılayıcı bir şey bulamadım muhtemelen trollük için yazılmış gereksiz bir başlık.
O koku emek kokusudur baba parası yiyenler bilemez.
Doğrudur. işçiler pis kokar. Çalışır terler fabrika kokusu siner ortam kokusu siner doğal olarak pis kokar. Tepki gösterecek bir şey yok bunda. Köylüler de ahır kokar, kozmetikçiler parfüm kokar. Normal olan bu amk.
asla sahip olamayacağın alın teri ve onurlu yaşamın gerektirdiği kokudur. evet.
o koku; inşaat sahasında yapılan çayın alevindeki yapraktır, kuru daldır. çimento mikseri geçince üzerine yapışan tozun toprağın kokusudur. tüm gün güneşin altında erimenin sonucudur o.
Böyle yaparsanız türkiyede bir bolşevik ihtilali olacak
Sizin gibi alafrangacılar yüzünden.
güncel Önemli Başlıklar