bugün

allam sen düşmanımın bile başına verme şu durumu. iki kepçe çorbayı bile yarım saattir içmeye çalışıyorum. kusmam umarım.
Kimi zaman sabah ve öğle saatlerinde yaşadığımdır.
Açsın ama bir şey de yiyeyemiyorsun. Yaşamı zorlaştıran, günlük işlerinizde sizi etkileyen bir durum.
Normalde günde 5 6 öğün yemek yiyen ben tek lokma yiyemez oldum. Üstteki yazar haklı.
geçmiş olsun. oyalanmadan doktora gitmek önemli.
Bu ara yaşadığımdır
Hızla kilo veriyorum ve halsiz duşüyorum.
psikiyatriye gitmenizi öneririm. 46 lardan 55 lere geri çıktım. 1 ayda.
Yılın büyük bir kısmında hissettiğimdir. Hiçbir şey yiyemiyorum allam yakında 50'den 45'lere düşeceğim of.
Bir türlü çözemediğim kafaya taktığım sorun.
Çok aç olmak ama hiçbir şey yiyesi olmamaktır. Şuan mesela.
Sanırım sıcaklardan kaynaklı.

Akşam yemeği hariç hiçbir öğünü isteyerek yemiyorum.
Bu aralar yoğun olarak yaşadığım durum, hiç hoş değil.
(bkz: bizde niye yok)
Allah 'ım nolur biraz da bana ver şundan ya. Mutluyken keyiften, mutsuzken sinirden, Her türlü yemek istiyorum.
Kan şekeri düşüklüğü. Beyaz hamur meyve tatlı vs yememe durumu.
Çikolatanın bile tadının güzel gelmemesidir. Durum vahimdir.
Aşırı derdoya düşünce bende olan durum gün içinde yemek yiyorsam karnımın ağrıyıp midemin bulanmaması için lakin çok güzel kilo verdiriyor şikayetçi değilim.
Yemeğe "gerçekten açım, yemeliyim şunu" tarzı cümlelerle başlanır, zaten var olan yutma korkusu üzerine bir de bu eklenir, çiğnenir, bir süre sonra çiğnenmekgen sıkılınır, zaten az bişey yersin karnın şişer ama hala aç olursun.
Geçmez gitmez, açsındır hep.
2aya yakın sürede 8kilo verdim ve bu kilo verme ne kadar sürecek bilmiyorum.
Son zamanlarda bana bulaşan şey. Üç kilo verdim.
Yanımdan teğet bile geçmiyor be.
kemerimi hep bir delik daha ileri goturen haindir.

Git gide kuculuyorum sozluk. Bir derdim var bin dermana degismem. *
psikolojik, nöral veya fizyolojik etkilerden dolayı iştahtaki azalmanın neticesi olarak ortaya çıkan rahatsızlık. kimi insanlarda doğuştan da olabilmektedir.
Sabah kahvaltısı iştahsız insanın hayatında hiç yer edememiştir. Öğle yemeğiyse yine iştahsızlığa kurban gitmiştir. Akşamsa yemekle oynanır bir kaç lokma alınır. Öyle geçer gider. Tansiyon ve şeker düşüklüklerinde ayran ve çikolatayla başa çıkılmaya çalışılır. Ama zordur işte iştahsızlık.
Dermanı olmayan derttir.
anne ile kavga sebebi...
çoğu zaman mutsuzlukla birlikte gelen, en sevilen yemeklerin bile kişide yeme isteği uyandıramama hali.