bugün

susmak bilmeyen bir kadınla aynı odaya koymak. en geç bir gün içinde kafayı yer. allah geride kalanlara sabır versin.
televizyonun sesini sonuna kadar açip recep tayyip erdogani dinletmek.
Federico kendisine karşı çıkanları, üzerlerine kurşun bir zırh giydirip, kurşunun erimesi için kaynar bir kazana atarmış. Atinalı perillus' un işkence aletiyse çok yaratıcı : ölüm cezasına çarptırılanlar tunçtan öküzün karnına yerleştirilirdi; öküzün altında ateş yakılıp da tunç kızınca içindeki kurban sıcaktan kavrularak ölürdü; attığı çığlıklar ise öküzün böğürmesi olarak yorumlanırdı...
mesaja geç cevap vermek.
1 gün boyunca metrobüse bindirmek.
kafası dısarda kalacak sekilde kuma gömmek ve üzerinden greyder ile geçmek.
Sıkıcı aynı ritimden şaşmayan bir müzik dinletmek ya da bozuk cd, sürekli aynı yeri tekrar edip durduğundan ve o cızırtılı sesten insan çıldırır.
Cımbızla kirpik yolmak.
Gidiklamak en etkilisidir.
En iyisi kazığa oturtmak.
ulusa seslenişi zorla izletmek.
kulağa binlerce ajdar enjekte etmektir.
Bütün saçları kafa derisinden çıkartmak.

Ağza cam parçaları koyulup art arda sert aparkatlar atmak.
Trip olarak susmak.
alıcan abi elemanı soyucan baştan ayağa kadar, giydiricen fener formasını, şortunu, çorabını. töbe estafurullah bak nası bozdum ağzımı.
harry potter daki ruh emiciler gerçek hayatta var olsalardı sıkı bir işkence olabilecek yöntemleri .
hayatta asik oldugunuz tek insanin asik oldugu insanin her gun profiline bakmak ( bu iskenceyi kendime neden yapiyorum bilmiyorum).
kişiyi bilinmezlikler içinde arafta bırakmak( -mış yeni öğrendim).
Umut verin.
(bkz: mankurt).
üzerine şerbet sürüp çeltik tarlasına bağlayın, sivrisinekler yesin pezevengi...
karşınızdakinin akrep burcu olması yeterli.
işkence kadınlara yöneldi: Göğüs uçlarına iğne batırarak acı çektirdiler

https://medium.com/tr724/...9-79d2fbdf1383#.s3tv6j7fb
yanlış bir eğitim sistemi ile insanları hazır bilgiye alıştırarak düşünme kabiliyetlerine engel olup gelecek nesilleri de yerle bir etmek.
Et ve tırnak arasına kazık çakmak. Çok etkili yöntemlerden biridir.