bugün

Tuhaf yüz ve el hareketleri yapmadan, ayy uyyy yaaa demeden cümle kuramayan, iq seviyesinin oldukça düşük olduğunu anlamak için şahit gerekmeyen, boş gürültüden ibaret olan, mantık ve ciddiyetin hiç uğramadığı bir beyine sahip olan kadın cinsiyle muhabbet etmek.
Kim olursa olsun işkence insanlık suçudur. Kime yapılırsa yapılsın asla onaylanamaz.
Bir Ergenin elinden telefonunun alınması muhteşem bir işkence. Keşke şurdaki veletlerin telefonlarını da babaları ellerinden alsa.
görsel
yeşilçamda vajinaya yılan sokulmuşluğu var yani bilemedim şimdi.
Eskiden mtv kanalında çinli yaşlı bir amca ve 4-5 yarışmacıdan oluşan bir program vardı. her bölümde kura çekip birbirlerine türlü türlü işkenceler yaparlardı, neydi yahu bilen şey etsin.
Makatına japon yapıştırıcı boca etmek.
elleri arkadan kelepçeleyip, pipiye ip bağlayıp, ipinde ucunu köpeğin boynuna bağlamak.

sapıklara böyle yapacaksın. koştursun köpeğin peşinde.
Kişiye her gün 5 defa ezan dinletmektir.

Biz çekiyoruz da biliyoruz.
Et ve tırnak arasına kazık çakmak. Çok etkili yöntemlerden biridir.
yanlış bir eğitim sistemi ile insanları hazır bilgiye alıştırarak düşünme kabiliyetlerine engel olup gelecek nesilleri de yerle bir etmek.
işkence kadınlara yöneldi: Göğüs uçlarına iğne batırarak acı çektirdiler

https://medium.com/tr724/...9-79d2fbdf1383#.s3tv6j7fb
karşınızdakinin akrep burcu olması yeterli.
üzerine şerbet sürüp çeltik tarlasına bağlayın, sivrisinekler yesin pezevengi...
(bkz: mankurt).
Umut verin.
kişiyi bilinmezlikler içinde arafta bırakmak( -mış yeni öğrendim).
hayatta asik oldugunuz tek insanin asik oldugu insanin her gun profiline bakmak ( bu iskenceyi kendime neden yapiyorum bilmiyorum).
harry potter daki ruh emiciler gerçek hayatta var olsalardı sıkı bir işkence olabilecek yöntemleri .
alıcan abi elemanı soyucan baştan ayağa kadar, giydiricen fener formasını, şortunu, çorabını. töbe estafurullah bak nası bozdum ağzımı.
Trip olarak susmak.
Bütün saçları kafa derisinden çıkartmak.

Ağza cam parçaları koyulup art arda sert aparkatlar atmak.
kulağa binlerce ajdar enjekte etmektir.
ulusa seslenişi zorla izletmek.
En iyisi kazığa oturtmak.