bugün

biraz önce yemekten çıkarken mini etek ve topuklu giymiş yemek seçerken domalıp milletin bilinçaltıyla oynayan kaşar için söylediğim söz.

sanki 2,5 metre boyun var eğilmeden yemekleri göremiyorsun amk.
Yemeğe bakarken sana yemek sunmuş olarak algıladım.

Ay devir çok kötü baçımıza taş yağacak ya.
bakmadım zaten çıktım gittim anlık o şekilde görmem yeterli oldu.

ben pazarlamaya karşıyım o an benim aklıma sevişmekten başka bişey gelmiyor. kasıtlı yapılan orospuluklar bunlar.
işinize gelmedim mi yallah arabistana. adaletinize sokayım.

nefsine yenilmiş ondan zevk alıyor allah affetsin desen kabul ederim ama bu ikiyüzlülüğünüzü kabul edemiyorum.
sende yiyemeyeceğin şeyin altına yatma o zaman. seninle yıllardır tartışırız her seferinde şamarlar bırakırım ben sana bulaşmıyorsam sende bana bulaşma git az ötede oyna.
kendimi bi bok sandığım yok mütevazi olanın ayağının altını öpecek erdeme sahibim. evet yobaz ve aklı sikinde bi erkeğim ve bu halimi gizlemiyorum sizin gibi ikiyüzlülük yapmıyorum.

neyse halim herkes biliyor.
iğrenç ibne yav.

Gözü am göt meme arıyor radar gibi hayat felsefesi olmuş.

Sonra ağlıyor işiniz gücünüz orospuluk diye.
ben yüz kere dedim şahsıma her türlü hakareti sineye çekerim ailemi karıştırmayın dedim bazı o.çocukları aileme dil uzattı kaç kere bende hesabımı sildim gittim hiçbir zaman kimseye durduk yere küfür etmedim ayrıca silinen bir hesabım olmadı hep kendim gittim.

şimdi sen bu yaşananlarla üste çıkmak istiyorsan çıkabilirsin. seninle çocuk gibi sidik yarıştıracak halim yok. ben seni olduğun gibi kabul edebiliyorsam sende beni edeceksin. bu kadar basit.

daha cevap yazmam.
Dedi.. sabah akşam belaltı entryler girip milletin bilinçaltına oynayan şahsına münhasır beyaz atletli şahsiyet..
yemek seçmeyin allah ne verdiyse yiyin. sonra böyle yanlış anlamalara sebebiyet veriyorsunuz. bu arada "domalarak yemek seçmek" nasıl oluyor?
Aileden gelme bazılarında ahahah.
Efendim ?.