bugün

Her gun, ne zaman yapacagim diye dusunulendir. 3 ay sonra, 6 ay sonra derken bir bakmissiniz yillar gecmis. Sadece patron yalakaligiyla firmada yer edinmis, elifi gorse mertek zanneden bir sikmabasin sizden daha cok onem arzettigini gormek, ilkokul mezunu, cahil Bir adamin ustunuz oldugunu kabullenememeniz, seviyesiz dedikodular, icten pazarliklar en sonunda hayattan bezdiriyor.

Onumuzdeki ay birakacagim, su para gelsin birakacagim derken o gun gelmiyor. Giris cikis saatlerime karisilmadigi ve ortada patronun olmadigi Bir isyerinde calismamama ragmen insanlarin pisliginden biktim. Her gun onumuzdeki ay diyorum ay sonu geliyor ve Bir markete girdigimde her gun en az 80 100 tl harcama mecburiyetim oldugunu gorunce vazgeciyorum.

Ne zaman biter bu cile. Olunce mi?
sürekli erteleyenler özgüvensiz birer sünepe çocuklarıdır. ulan bir şirkete kanunen hiç bir bağlantın yok, yöneticilerle hiç bir bağın yok o hatta umurlarında değilsin işlerine gelirse maaş ödemeyen, hop diye işçi çıkartan insanlar bunlar sen ise eziklik yapıp muhtemelen 2. gün siklerinde olmayacağın adamlara istifa mektubunu veremiyorsunuz.
Şu ortamda düşünmekte bir beis yok düşünün tabi.

Ama bence daha çok sonrasını düşünün.

Zira piyasada kan gövdeyi götürüyor.
Birkaç ay içinde gerçekleşmesi muhtemel olandır. Ja ich abdanke.