bugün

yağmur yağdığı sırada, yol kenarında işerken, motorsikletin paratoner gibi yıldırımı çekerek penise isabet etmesi. *
çöldeki kutup ayısına yakınlığıyla dikkat çeken kişidir.
(bkz: yine mi bamya)
sıradışı kişiliktir. millet bok yoluna giderken o çiş yoluna gitmiştir.
(bkz: penise yildirim dusmesi)
(bkz: zeus un blowjob yapması)
eğer (bkz: powder) filmindeki gibi ölmez de ters teperse değişik güçler kazanması durumudur. mesela pipisi ile çok rahat metal eşyaları kaldırıp sağda solda hava atabilir.
aynı şekilde mastürbasyon yaparken elektrik çarpabilir.
erektus a denk gelmiş bu talihsiz olay. aslında dinlerseniz talihli de denilebilir. olay , erektus 'un başına babasının garajda duran bordo java motosikletini 15 yaşında, tam ergen zamanında çalıp gezintiye çıktığında, ağaç dibine işerken meydana gelmiştir efendim.

böyle elim bir olaydan olumsuz etkilenip kavrulacağı halde tam tersi ilahi bir güç tarafından sonsuz ve sınırsız bir erk kazanmıştır penisi. bu olay aynı, şu atıl kurdu olan tarkan filmlerindeki bir sahne gibidir. anlam olarak tabi ki. hatırlarsınız o sahneyi belki. tarkan 'ın vücudu, kahpe vikingler tarafından delik deşik edilip en az 20 ok darbesiyle yaralanıp ölü sanılarak bırakılmıştır. ihtiyar değirmenci kılıklı uzun sakallı ermiş emmi, onu bulmuş ve herkesin girdiğinde ölüp eridiği mağaradaki asitli suya günlerce sokmuştur. sonunda da iyileşmiştir.

işte (bkz: erektus) bu sayede sonsuz bir enerjiye ve güce kavuşmuşur.
(bkz: erektus un hınzır ve erotik hikayeleri)
(bkz: ben de gerçek sandım)
irili ufaklı bir pipiyi güçlü bir elektromanyetik alan olarak kabul etmediğinden, tehlikeli durumun farkında olmayan zavallı motosikletçidir. herhalde bu bedbaht vukudan sonra teoman'ın şarkılarında bahsettiği "motosikletçi kız" olacaktır. hayırlısı.
eceli gelmiştir, aynı zamanda talihsizdir.
(bkz: göt kıspetten çıkmışsa yarrak bağdat tan gelir)
yedinci nesil bir adet yazar.
Paratoner gibi bamya kavramını hayatımıza sokmuştur.
(bkz: sidik yoluna gitmek)
(bkz: plajda güneşlenirken yıldırım düşmesi sonucu ölmek)
(bkz: antendir o penis demeyelim)
gece evinin çatısından karanlıktaki yüksek gerilim hattına işerken ölen adamı anımsatan, ancak farklı olarak, müsebbibi doğa olan olayın öznesi adamdır.
güncel Önemli Başlıklar