bugün

herkeste olup olmadığından emin olmadığım, genellikle çok sıkışılmış durumlarda ortaya çıkan, işemenin finaline doğru vücudu saran, orgazmı andıran küçük titremedir.
umumi tuvaletlerde sakınca yaratır.
(bkz: salim dinledim hayatım değişti)
artık pek bir sempatik gelen eylem. yeter ki er kişi salim'in alo şarkısının bir titreşim oldu farkındaydım kısmını aklına getirsin. 21 yaşındaysanız ve prostat değilseniz hayat çok güzel.
enseden gelir, serindir, adamın belinde sona erer, rahatlatıp bırrr çektirir. ayrıca son damlanın dona damlamaması gibi bonusu vardır.
yurt tuvaletine işiyorsanız ve tuvaletin camı bu soğuk havalarda açıksa sizde sıcak yatağınızdan çıkıp işemeye gittiyseniz işemenin başından sonuna kadar devam eden durumdur. hoş değildir, pek sevilmez.
soğuk havalarda daha çok olur.
(bkz: ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla)
eskiden babaannem insanın içine cin girince insan önce bir titrer derdi.ve bende bunun yüzünden artık işerken şarkı söylemeye başladım ki hala da öyleyim.
Şu ana kadar bana özgü bir anomali sandığım, daha çok soğuk-serin havalarda gerçekleşen tuhaf-tatlı tecrübe.
bilim adamlarının nedenini açıklayamadığı durumdur.merakla takip ediyoruz son gelişmeleri.
başlığı görünce* tıbbi bir nedeninin olduğunu düşündüğüm durumdur.

(bkz: kaynımda da var)

(bkz: aynı kaynım)
eğer çiş ayakta yapılıyor ise (ki hiç yapmam) etrafa ufak damlalar halinde çiş damlalarının fırlamasına sebep olur.
bende titreme yok ama çok garip birşey var:
ya ben işedikten sonra osurasım geliyor...
**