bugün

akpye sövenler sadece iş bulamayanlar değil bilginize.
terbiyesizliktir.

bu terbiyesiz aynı şekilde enflasyon oranlarına da söver. halbuki her sabah 2 rafadan dvd yese karnı doyacak hadsizin.

bir üst seviyede de ak parti' ye akp diyerek iyice edepsizleşir bu. illa ses çıkartacaksan, sövmek yerine padişahım çok yaşa de serseri.
sorsalar gaddara mağdurunu, kendini gösterir.
sorsalar vasıfsıza suçluyu , akpyi gösterir.
şşş, canım, sakin ol. Şimdi şu aralar verdiler tiyatroyla elimize diğer konuyu. Bu aralar Aslantepe'deki demokrasi karşıtı ve dengesizlik içeren durumları eleştiriyoruz. zaten akp'nin istediği bu değil mi? işsizlik, ekonomi vb konular konuşulmasın diye sahte gündemler çıkarmak. Tamam işte, ekmeğe yağ sürüyoruz. Hadi, kapat başlığını, battaniyeni de al git.
is bulanlarda sövüyor. yani cümleten ilgiyle sövüyoruz.
yine yeni yeniden;
(bkz: başlık sıçmak)
iş bulamayan serseri! yazar burada kendiyle çeliştiğini kanıtlamıştır.
he anlamadı! şöyle ki:
iş bulamayan demek, aramış fakat amacına ulaşamamış demek. kendi elinde olmayan sebeplerden ötürü bulamamış oluyor yani.
bu durumda serseri babandır demek isterdim ama muhtemelen baban çalışıp sen kıçını yayıyorsundur!
bu durumda serseri kimdir? tümevarım tümdengelim yöntemlerinden sana uygun olanını seçip düşünmeye teşvik ettim seni.
anana sövsek daha mı iyi olur? diyerek konuya girdiğim ardından akp ci değilsen devlette aç olacağın gerçeğini gösteren ve bizim gibi beyni yıkanmamış gençlerin bu durumu kendine yediremeyip küfür ettiğinin göstergesidir.
not:evet serseriyiz evet sığır değiliz evet beynimiz yıkanmadı.
anana sövsek daha mı iyi olur? diyerek konuya girdiğim ardından akp ci değilsen devlette aç olacağın gerçeğini gösteren ve bizim gibi beyni yıkanmamış gençlerin bu durumu kendine yediremeyip küfür ettiğinin göstergesidir.
not:evet serseriyiz evet sığır değiliz evet beynimiz yıkanmadı.
nasıl kar yağmıyorsa ülkenin dağlarına, vatandaşın iş bulamaması da akp'nin suçu ve cenabetliğindendir.
sabah ve zaman gazetelerine üye olup, sabahtan akşama kadar atv izleyen kişi söylemi.
hem emekli hem efendi ama sövmek en doğal hakkı.

what is your fucking problem.
haklı olan gençtir. akp'ye yakın olanlar işsiz olmuyorlar genelde. hem başarılı olup olmamaları da önemli değil. yeter ki torpilli olsun.

gençtir genç olmasına da, serseri olmasının sebebi nedir acaba? işsizliğinin sorumluları kimlerdir? bu sorulara da birileri cevap versindir.
a.k. partisine değil anneme sövün diyen yazar serzenişi.
'ne diyeceğimi bilemiyorum' diye söze başlayıp; bilinmezliklere yürüyorum. ne gelen var ne giden ne düşeni kaldıran. yansan su sıkanın olmayacak. su pahalı közün sönmez. bir gün volkan patlayacak..." şiiriyle tevekkülü hak ettiğimizi göstermeliyiz...!
işsiz değilim, tatil bulamıyorum. akp umrumda değil. benim de derdim var yani...